شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

همراهی دولت و مجمع خیرین حوزه سلامت دیلم ستودنی است

آخرین اخبار
۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۲۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

همراهی دولت و مجمع خیرین حوزه سلامت شهرستان دیلم در توسعه فضاهای درمانی و ارتقاءسطح شاخص های بهداشتی و درمانی شهرستان ستودنی است…

خرید، نصب و راه اندازی دستگاه سی تی اسکن بیمارستان بقیه الله اعظم (عج) شهرستان دیلم یکی از مصادیق بارز همراهی و مشارکت دولت و خیرین حوزه سلامت شهرستان دیلم می باشد!!!

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیلم؛

احمد دشتی فرماندار و رییس شورای سلامت شهرستان دیلم عنوان داشتند؛
همکاری خیرین حوزه سلامت شهرستان با دولت بمنظور رفع کمبودهای حوزه سلامت شهرستان بسیار ستودنی و بی نظیر است.
.وی عنوان داشت؛
مجمع خیرین حوزه سلامت شهرستان از دیرباز تا کنون در رفع کمبودها و توسعه فضاهای درمانی شهرستان با دولت همکاری تنگاتنگ و مستمری داشته و دارند.
این همکاری متقابل در راستای توسعه فضاهای درمانی و ارتقا سطح شاخص های بهداشتی و درمانی شهرستان و همچنین تجهیز این فضاهای درمانی بسیار تاثیرگذار بوده است.

دشتی فرماندار و رییس شورای سلامت شهرستان بیان داشتند؛

در دولت های یازدهم و دوازدهم در راستای تکمیل زیرساخت های اساسی درمانی شهرستان اقدامات مطلوبی صورت گرفته به گونه ای که تا قبل از سال ۹۲ مرکز درمانی یا تنها بیمارستان دیلم بصورت یک فضای درمانی محدود در سطح «درمان بستر» به بهره برداری رسیده بود و با همکاری دولت و همت خیرین حوزه سلامت شهرستان که در سطح استان و کشور سرآمد هستند بخش های زیادی از فضاهای درمانی بیمارستان احداث و مورد بهره برداری قرار گرفته و بخشهایی نیز دردست اجراست و بزودی به بهره برداری خواهند رسید.

👇🔻👇🔻✨🔻

🔷♦️ فرماندار شهرستان دیلم ادامه داد؛
بخش های؛
-اتاق عمل(دواتاق عمل مجزا).
-بخش بستری (۳۶ تختی).
-بخش مراقبت های ویژه ICU و CCU.
-بخش زنان و زایمان.
-بخش دیالیز.
-بخش عکسبرداری و اورژانس.
-بخش آزمایشگاه.
.
در سالهای ۹۲ تا ۹۸ احداث،تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفته و بخش های؛

-بخش رادیالوژی.
-بخش اطفال.
-بخش توسعه ای ICU و CCU.
-بخش توسعه ای اورژانس.
-تکمیل و توسعه شبکه برق فعلی.
–اجرای یک خط انتقال و شبکه برق ویژه و جداگانه برای بیمارستان با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال.
-خرید، نصب و راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز برای پوشش ۱۰۰ تخت بخش های مختلف بیمارستان.
-تصفیه خانه بیمارستان.
.
از دیگر بخش های توسعه ای و فضاهای فیزیکی درمانی و بهداشتی بیمارستان است که با همکاری متقابل دولت و مشارکت و همراهی خیرین حوزه سلامت شهرستان دردست اجرا و تکمیل است و امید می رود در سال جاری و سال آتی بیشتر این بخش های دردست اجرا، تکمیل و مورد بهره برداری قرار گیرد.☝
.
🔷♦️رییس شورای سلامت شهرستان عنوان داشت؛
برای راه اندازی و نصب دستگاه سی تی اسکن که توسط خیرمحترم با همکاری وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر خریداری شده بود پیگیریهای مستمری صورت گرفت که جا دارد از زحمات و پیگیرهای ویژه جناب آقای گراوند استاندارمحترم، معاونت محترم امور عمرانی استاندار، جناب خدری ( نماینده سابق) و آقای جمیری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی،ریاست و معاونین دانشگاه علوم پزشکی، مدیر عامل شرکت توزیع برق استان، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان، رییس و مدیرداخلی بیمارستان و “بویژه خیرمحترم حاج عبدالرحیم طاهری “صمیمانه تقدیر و تشکر داشته باشیم.

🔷♦️ فرماندار شهرستان دیلم بیان داشت؛
اعتبارات عمرانی خوبی در سال گذشته و بویژه سال جاری برای تکمیل فضاهای درمانی و بهداشتی بیمارستان شهرستان از منابع استانی با حمایت های مستقیم استاندار محترم بوشهر تامین و تخصیص داده شده که میتوان به مهمترین انها بشرح زیر اشاره نمود؛
.
۱- تخصیص ۳۵۰۰ میلیون ریال از اعتبارات سال ۹۸ کمیته برنامه ریزی شهرستان ویژه بیمارستان دیلم.

۲- ۳۰ میلیارد ریال از پیگیریهای استاندار محترم از وزیر نیرو برای اجرای شبکه انتقال و برق مجزا بیمارستان که مناقصه آن نیز انجام و پیمانکار واجدالشرایط نیز انتخاب شده و بزودی عملیات اجرایی این پروژه شاخص شروع خواهد شد.

۳- بالغ بر ۷۰۰۰ میلیون ریال از محل کمک های مجمع پتروشیمی های فعال در منطقه ویژه عسلویه که در راستای کمک به ستاد مدیریت و مقابله با بیماری کرونا استان به شهرستان دیلم اختصاص داده شد.

۴- تامین اعتبار ۲۰ میلیارد ریالی در کمیته برنامه ریزی سالجاری بعنوان یکی از سه پروژه شاخص شهرستان دیلم که توسط استاندار محترم هدفگذاری شده است.

۵- تامین اعتباری بالغ بر ۳۵۰۰ میلیون ریال بمنظور خرید، توسعه و ارتقاء شبکه و انشعاب برق فعلی بیمارستان با همکاری شرکت توزیع برق استان و مدیریت برق شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی استان انجام گرفته است.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !