یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

بیش از ۶ تن موادمخدر در استان بوشهر کشف شد

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر از انهدام ۱۹ باند کلان مواد مخدر در استان بوشهر خبر داد و گفت: در چهار ماه نخست امسال افزون بر ۶ تن مواد مخدر از این باندها کشف شده که ۸۰ درصد آنها در سواحل این استان بوده است.

آخرین اخبار
۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

ارسطو ترکمان‌منش مبارزه با مواد مخدر و سوداگران مرگ را رسالت همگانی دانست و اظهار داشت: در این راستا با فرهنگ‌سازی انجام شده مبارزه با مواد مخدر تبدیل به فرهنگ اجتماعی شده و در این عرصه مردم مشارکت دارند.

وی از انهدام ۱۹ باند کلان مواد مخدر در استان بوشهر خبر داد و گفت: این باندها که در ۴ ماه نخست امسال منهدم شده از آنها ۶ هزار و ۳۳۵ کیلوگرم انواع ماد مخدر کشف شده است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با بیان اینکه ۸۰ درصد کشفیات مواد مخدر در سواحل این استان بوده است افزود: از مجموع این میزان کشفیات ۴ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم که قاچاقچیان قصد داشتن در مسیر ساحل به ساحل، یا دریا به استان بوشهر انتقال دهند توسط دستگاه‌های مقابله کننده کشف شد.

ترکمان‌منش از کشف یک تن در هفته آخر تیرماه امسال خبر داد و بیان کرد: این میزان مواد مخدر در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر کشف شد و در این راستا ۶۴۰ کیلوگرم مواد مخدر با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در ابتدای مرداد ماه در سواحل جنوبی استان بوشهر کشف شد.

وی، با اشاره به دستگیری عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر تصریح کرد: در پی انهدام ۱۹ باند کلان مواد مخدر ۸۰۰ نفر از عوامل خرید و فروش، تهیه و توزیع مواد مخدر و معتادان دستگیر و تحویل مراجع قضایی استان بوشهر شده‌اند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر با اشاره به اینکه مبارزه بی امان با سوداگران مرگ در مسیرهای خشکی و ساحلی ادامه دارد افزود: مقابله شبانه‌روزی دستگاه‌های مختلف در مسیر خشکی و دریا، سبب ناامن شدن تمام نقاط استان بوشهر برای حمل و جابه‌جایی مواد مخدر شده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !