یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۳۷۴۰ مددجوی بوشهر از آموزش مهارتی بهره‌مند می‌شوند

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در سال جاری مطابق با برنامه ریزی های صورت گرفته تعداد سه هزار و ۷۴۰ مددجوی تحت حمایت از انواع دوره‌های مهارتی اشتغال بهره‌مند می‌شوند.

آخرین اخبار
۰۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

احمد لطفی روز گذشته در نشستی با مدیر کل فنی و حرفه‌ای، ضمن گرامیداشت هفته ملی مهارت با اشاره به برنامه های توانمندسازی مددجویان کمیته امداد در سال جهش تولید اظهار داشت: توسعه آموزش‌های مهارتی متناسب با نیاز روز از نیازهای مهم جامعه امروز در شهر و روستا است و تربیت نیروی ماهر و متخصص، مطابق با نیاز بازار کار، ضرورت اشتغال پایدار است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر افزود: یکی از برنامه‌‌های اساسی کمیته امداد بحث اشتغال و خودکفایی مددجویان است که پایه و اساس آن ارائه آموزش‌‌های فنی و حرفه‌‌ای است.

لطفی افزود: اگر مهارت به عنوان یک باور ملی در جامعه مورد پذیرش قرار گیرد، ما شاهد شکوفایی، افزایش امید میان جوانان و اثربخشی سیستم آموزش خواهیم بود.

وی با بیان اینکه بدون تردید در عصر حاضر نیروی انسانی ماهر و توانمند، پایدارترین و مطمئن‌ترین تکیه گاه رونق و شکوفایی تولی و اقتصاد کشور می باشد،گفت: توجه به مهارت و ارتقاء آن نقش بسزایی در توسعه اقتصادی، اجتماعی،سیاسی و فرهنگی داشته و ضمن تعالی سازمانی، پیشرفت و آبادانی کشور را نیز به دنبال خواهد داشت.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر در پایان خاطرنشان کرد: در سال جاری مطابق با برنامه ریزی های صورت گرفته تعداد سه هزار و ۷۴۰  مددجوی تحت حمایت از انواع دوره‌های مهارتی اشتغال بهره‌مند می‌شوند.

منبع: خبرگزاری فارس

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !