یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

صنایع نفت و گاز استان بوشهر به اهالی محیط پیرامونی توجه کنند

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم محیط پیرامون حوزه نفت، گاز و پتروشیمی باید از حضور تأسیسات صنعتی و خدمات آنها بهره‌مند شوند.

آخرین اخبار
۰۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالکریم جمیری عصر دوشنبه در نشست با مدیران ارشد نفت و پتروشیمی در جزیره خارگ اظهار داشت: با همت بلند نیروهای توانمند فعالیت‌های نفتی در حوزه مختلف در دوران دفاع مقدس و تحریم استکبار جهانی بتواند به تلاش خود ادامه دهد و دشمن نتوانست حتی یک روز جلوی اقدامات ایران اسلامی را در حوزه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی را بگیرد.

وی افزود: امروز شرایط ما بسیار پیچیده‌تر از گذشته است و بسیاری از موارد را به دلیل پیچیدگی آن نمی‌توان بیان کرد. امروز مواجه با تحریم‌های گسترده هستیم ولی ما مأمور به انجام وظیفه در عرصه تولید و جهش تولید هستیم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس تاکید کرد: وظیفه کسانی که در این صحنه نقش‌آفرین هستند بسیار دشوار است و باید قدر نیروهای خدوم و زحمتکش عرصه تلاش در حوزه صنعت نفت دانسته شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیسیون انرژی در حال برنامه ریزی آینده‌محور در حوزه وزارت نفت است، رسیدگی به مسائل سرمایه انسانی در اولویت امور قرار گیرد.

جمیری گفت: مردم محیط پیرامون حوزه نفت، گاز و پتروشیمی باید از حضور تأسیسات صنعتی و خدمات آنها بهره‌مند شوند و این صنایع به مسئولیت‌های اجتماعی خود عمل کنند.

وی تاکید کرد: مردم در کنار این صنایع احساس آرامش داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !