شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

بیش از ۱۷۰ برنامه ویژه غدیر در بوشهر برگزار می‌شود

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر از برگزاری بیش از ۱۷۰ برنامه ویژه عید سعید غدیرخم در استان بوشهر با مشارکت بنیاد بین المللی غدیر خبر داد.

آخرین اخبار
۰۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ عبدالهادی صبحانی‌خواه شامگاه دوشنبه در ارتباط تصویری با فرمانده و اعضای قرارگاه‌های بزرگداشت غدیر شهرستان‌های این استان با تبریک دهه امامت و ولایت و با تاکید بر برگزاری عید سعید غدیر خم اظهار داشت:  همه ساله در راستای گسترش فرهنگ امامت و ولایت، نمایش میدانی واقعه غدیرخم به عنوان برنامه شاخص دهه امامت و ولایت در سراسر استان برگزار می‌شد که امسال به علت شیوع ویروس منحوس کرونا و ممنوعیت تجمع‌ها، این برنامه مهم و محوری در استان بوشهر برگزار نمی‌شود و به جای آن برنامه‌های متنوع فرهنگی دیگری برگزار می‌شود.

وی از برگزاری  بیش از ۱۷۰ برنامه فرهنگی توسط نواحی مقاومت و سازمان‌های اقشاری بسیج با مشارکت بنیاد بین المللی غدیر استان خبرداد و گفت: همه این برنامه‌ها در قالب دفترچه روزشمار برنامه‌های غدیر تهیه و تدوین شده است.

دبیر قرارگاه بزرگداشت غدیر استان بوشهر افزود: انجام قربانی برای نابودی ویروس منحوس کرونا، برگزاری رزمایش کمک‌های مؤمنانه و تزئین سر در تمامی ادارات، نهادها و فروشگاه‌ها از جمله برنامه‌های مهمی است که قرار است در این دهه در سراسر استان بوشهر برگزار شود.

مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به ضرورت غدیر تصریح کرد: غدیر مسئولیتی خطیر و فراگیر و وظیفه‌ای بزرگ و همگانی است که هیچ کس حق ندارد در برابر آن ساکت و بی تفاوت باشد بلکه لازم است همه پیروان پیامبر اکرم (ص) و قرآن، پیام غدیر را به مردم عصر خود برسانند زیرا رسول گرامی اسلام (ص) در خطبه غدیر بر این مسئله تأکید کرده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !