سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

ضرورت بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی جهت گرامیداشت چهل‌سالگی دفاع مقدس

سرهنگ «علیرضا غریبی» با اشاره به اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا بیشتر برنامه‌های چهل سالگر دفاع مقدس به صورت تجمعی برگزار نخواهد شد گفت: بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی جهت اجرا برنامه‌های گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس لازم و ضروری است.

آخرین اخبار
۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ «علیرضا غریبی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر امروز در جلسه ویدئو کنفرانس ائمه جماعات و فرماندهان نواحی استان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا ماموریت‌های بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس را برشمرد و اظهار داشت: نقش بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ستادی و هماهنگ کننده در استان است.

وی با بیان اینکه راه شهدا حق است و ما باید در خودمان ثابت قدم باشیم گفت: ۴۰ سالگی دفاع مقدس از سوم خرداد تا پایان اسفند در قالب ۴۳ هفته تدوین و در شش کمیته فرهنگی و هنری، اطلاع‌رسانی و فضای مجازی، بانوان، تولید محتوا، ایثارگران و روحانیون ویژه چهل سالگی دفاع مقدس تشکیل شده است.

غریبی با اشاره به اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا بیشتر برنامه‌های چهل سالگر دفاع مقدس به صورت تجمعی برگزار نخواهد شد خاطرنشان کرد: برنامه‌های گرامیداشت این بزرگداشت در فضای مجازی برگزار خواهد شد؛ لذا بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی جهت اجرا برنامه‌های گرامیداشت چهل سالگی دفاع مقدس لازم و ضروری است.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس بوشهر به شعال «ما قوی هستیم» اشاره کرد و متذکر شد: امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی‌‌ها بیشترین تاثیرگذاری به دلیل حضور جوانان و نوجوانان در فضای مجازی صورت می‌گیرد.

وی به اهمیت نشر ارزش‌های دفاع مقدس در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: فضای مجازی فرصت مناسبی است که از ظرفیت جوانان بهره مند شد.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !