یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

شرکت ۳۲۰۰ دانش‌آموز استان درآزمون ورودی مدارس سمپاد

رئیس اداره استعدادهای درخشان آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: بیش از سه هزار و ۲۰۰ دانش‌آموز استان بوشهر در آزمون ورودی مدارس سمپاد شرکت می‌کنند.

آخرین اخبار
۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به نقل از روابط عمومی این اداره کل؛ کاوه امیری اظهار داشت: سه هزار و ۲۰۹ نفر برای ورود به پایه هفتم برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده‌اند.

رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر بیان کرد: این گروه از داوطلبان از ساعت ۹ صبح پنج شنبه نهم مرداد ماه جاری با هم رقابت می‌کنند.

وی ادامه داد: از ساعت ۹ صبح جمعه دهم مرداد ۴۱۰ دانش آموز در آزمون تکمیل ظرفیت پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان شرکت می‌کنند.

امیری اضافه کرد: آزمون استعدادهای درخشان استان بوشهر به صورت حضوری در ۳۱ حوزه امتحانی برای پایه هفتم و ۱۴ حوزه امتحانی برای پایه دهم برگزار می‌شود.

امیری با اشاره به تعویق آزمون از ۲۷ تیر به نهم و دهم مرداد به دلیل شرایط کرونایی جامعه، خاطرنشان کرد: کارت ورود به جلسه آزمون به تعویق افتاده ۲۷ تیر، برای این آزمون معتبر است و داوطلبان نیازهای به چاپ مجدد کارت ورود به جلسه ندارند.

رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان استفاده داوطلبان از ماسک را الزامی دانست و گفت: خانواده‌ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، از ازدحام مقابل حوزه‌های آزمون خودداری کنند.

استان بوشهر ۱۰ مدرسه تیزهوشان دخترانه و پسرانه در پنج منطقه بوشهر، کنگان، دشتی، دشتستان و گناوه دارد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !