شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

دعای عرفه استان بوشهر از طریق فضای مجازی و صداوسیما پخش می‌شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت: مراسم دعای عرفه در هیچ نقطه‌ای از استان بوشهر به صورت تجمعی برگزار نمی‌شود و از طریق فضاهای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و صدا و سیمای بوشهر پخش می‌شود.

آخرین اخبار
۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت‌الاسلام محمدرضا اسماعیل‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه دعای عرفه در استان بوشهر به صورت تجمعی برگزار نمی‌شود اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد مقابله با کرونای استان بوشهر دعای عرفه در هیچ نقطه‌ای به صورت تجمعی برگزار نمی‌شود.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان بوشهر با بیان اینکه دعای عرفه از طریق فضای مجازی پخش می‌شود گفت: دعای عرفه از طریق فضای مجازی، شبکه‌های اجتماعی و صدا و سیمای  بوشهر پخش می‌شود.

وی، با بیان اینکه دعای عرفه در یکی از امام‌زاده‌های بوشهر به صورت زنده پخش می‌شود خاطرنشان کرد: با هماهنگی با صدا و سیمای مرکز بوشهر دعای عرفه در یکی از بقاع متبرکه از جمله امامزاده عبدالمهیمن(ع) بوشهر برگزار و با هماهنگی صدا و سیما پخش زنده می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر از تعطیلی امام‌زاده‌های استان خبر داد و بیان کرد: در راستای مقابله با کرونا و جلوگیری از تجمع، اکثر امام‌زاده‌های استان بوشهر تعطیل است و تنها درب امام‌زاده‌های درجه اول با رعایت اصول بهداشتی در ساعاتی از روز باز است.

اسماعیل‌پور از قربانی کردن دام در مراکز افق استان بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: در روز عید سعید قربان ۱۴ راس گوسفند از محل درآمد موقوفات قربانی و بین خانواده‌های نیازمند تحت پوشش اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر توزیع می‌شود.

وی، به توزیع بسته‌های معیشتی پرداخت و تصریح کرد: در اجرای مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در روز عید غدیرخم ۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش هرکدام ۲۵۰ هزار تومان بین نیازمندان توزیع شامل برنج، مواد پروتئینی، ماکارونی، روغن، حبوبات و دیگر مواد غذایی بین نیازمندان توزیع می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با اشاره به اینکه تاکنون ۷ هزار بسته معیشتی از سوی اوقاف میان نیازمندان استان بوشهر توزیع شده است گفت: ارزش هر کدام از بسته‌های معیشتی که بین نیازمندان توزیع شده بین ۱۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان است و این کمک‌ها همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/س


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !