یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

آزمون ورودی مدارس سمپاد، نهم و دهم مرداد برگزار می‌شود

رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از برگزاری آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان برای سال تحصیلی 1400-1399 در روزهای نهم و دهم مرداد ماه سال جاری خبر داد.

آخرین اخبار
۰۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

کاوه امیری در گفتگو با خبرنگار اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش و پرورش استان بوشهر با بیان اینکه ۳ هزار و ۲۰۹ نفر برای ورود به پابه هفتم جهت شرکت در این آزمون ثبت نام کرده اند، اظهار کرد: این گروه از داوطلبان از ساعت ۹ صبح پنج شنبه نهم مرداد ماه جاری با هم رقابت می کنند.

وی ادامه داد: از ساعت ۹ صبح جمعه دهم مرداد ۴۱۰ دانش آموز در آزمون تکمیل ظرفیت پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان شرکت می کنند.

امیری اضافه کرد: آزمون استعدادهای درخشان استان بوشهر به صورت حضوری در ۳۱حوزه امتحانی برای پایه هفتم و ۱۴ حوزه امتحانی برای پایه دهم برگزار می‌شود.

امیری با اشاره به تعویق آزمون از ۲۷ تیر به نهم و دهم مرداد به دلیل شرایط کرونایی جامعه، خاطرنشان کرد: کارت ورود به جلسه آزمون به تعویق افتاده ۲۷ تیر، برای این آزمون معتبر است و داوطلبان نیازهای به چاپ مجدد کارت ورود به جلسه ندارند.

رئیس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان استفاده داوطلبان از ماسک را الزامی دانسته و گفت: خانواده ها برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و رعایت دستورالعمل های بهداشتی، از ازدحام مقابل حوزه های آزمون خودداری کنند.

گفتنی است استان بوشهر۱۰ مدرسه تیزهوشان دخترانه و پسرانه در پنج منطقه بوشهر، کنگان، دشتی، دشتستان و گناوه دارد.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !