یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

‌‌تامین تجهیزات بیمارستان شهید گنجی برازجان در اولویت قرار گیرد

نماینده مردم دشتستان در مجلس با قدردانی از تلاش گروه‌های جهادی و کادر درمانی و پرستاری در مقابله با بیماری کرونا و با تاکید بر تامین تجهیزات بیمارستان برازجان گفت:در این راستا تلاش می‌شود در حل مشکلات، پیگیری‌های لازم انجام شود.

آخرین اخبار
۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

ابراهیم رضایی ظهر امروز در بررسی سرزده از بیمارستان شهید گنجی برازجان و بازدید از بخش‌های مختلف این بیمارستان از خدمات گروه‌های جهادی، طلاب و کادر درمانی و پرستاری در راستای مقابله با بیماری کرونا قدردانی کرد.

وی در  نشست با گروه جهادی فعال و کادر اداری و درمانی بیمارستان شهید گنجی برازجان با تاکید بر تلاش مضاعف برای مقابله با کرونا و درمان بیماران اظهار داشت: خدمات گروه‌های جهادی و  ایثار کادر درمانی و پرستاری یادآور حماسه آفرینی در ۸ سال دفاع مقدس است چراکه این عزیزان با تلاش خود در رسیدگی به بیماران ایثار و فداکاری می‌کنند.

نماینده مردم دشتستان در مجلس، خدمات ارزشمند گروه‌های جهادی به ویژه طلاب در کمک‌رسانی به کادر درمانی و پرستاری و بیماران را ستود و بیان کرد:پزشکان و پرستاران که در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند اقدامات ارزشمند و ایثارگرانه آنان سبب کاهش این بحران شده است.

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، تامین تجهیزات مورد نیاز بیمارستان شهید گنجی را یک ضرورت دانست و بیان کرد: برای تامین تجهیزات رفاهی، خدماتی و درمانی بیمارستان شهید گنجی اقدامات مهمی انجام شده که برای تکمیل این تجهیزات در سطح ملی و استانی پیگیری‌های لازم انجام می‌شود.

رضایی با تاکید بر حل مشکلات سرمایشی بیمارستان شهید گنجی گفت: توجه به حوزه سلامت از اولویت‌های اصلی جامعه محسوب می‌شود و هر نوع غفلت در این زمینه سلامت مردم را به خطر می‌اندازد.

منبع: خبرگزاری مهر

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !