یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

انتخاب رئیس جدید کانون مداحان تنگستان

در نخستین جلسه منتخبین کانون مداحان شهرستان تنگستان آقایان علی احمدنیا به عنوان رئیس، منصور رضایی به عنوان نائب رئیس، ایرج سلیمانی به عنوان امور مالی و اداری، غلامرضا شهابی به عنوان روابط عمومی و اطلاع رسانی و علی احمدی به عنوان مسئول آموزش انتخاب شدند.

آخرین اخبار
۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

با توجه به برگزاری هر چهار سال انتخابت کانون مداحان در کشور روز قبل با برگزاری این انتخابات در سازمان تبلیغات اسلامی که فقط با حضور مداحان مستمر در سال حضور داشتند و با حضور ۱۰ کاندید از مداحان تنگستانی، علی احمدنیا یکی از مداحان شاخص کشوری و استانی و یکی از جوانان فعال در این عرصه با ۱۹ رای توانست منتخب مداحان شهرستان تنگستان شود.
گفتنی است وی در دوره دوم و سوم نیز به ترتیب نفر سوم و دوم و عضو این کانون شده بود که در این انتخابباذبیشترین رای نفر اول انتخابات شد.
وی مسول بسیج مداحان دلوار، نائب ریس مداحان تنگستان، مسول کانون مدیحه سرایان جوان و یکی از مدرسین مداحی در حوزه های علمیه و مراکز های آموزش مختلف در استان وکشور بوده است.
قابل ذکر است که این دوره دو نفر از مداحان دلواری نیز شرکت کرده بودند که هر دو نفر نیز در انتخابت با کسب رای موفق به عضویت این کانون شدند.

به این ترتیب :پیام سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان تنگستان :
۱️⃣ علی احمد نیا ۱۹ رای
۲️⃣ منصور رضایی ۱۲ رای
۳️⃣ غلامرضا شهابی ۱۲ رای
۴️⃣ علی احمدی ۱۱ رای
۵️⃣ ایرج سلیمانی ۱۱ رای

ضمن عرض تبریک به اعضای راه یافته به کانون مداحان از خدمات اعضای سابق تشکر می گردد.

همچنین از رای دهندگان که با وجود شرایط نامساعد، در انتخابات شرکت نمودند نیز سپاسگزاری بعمل می آید.


لیست نظرات

[ محمدی ] [ در تاریخ : ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ]

دارد بر استاد عزیز