شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

کمک‌های مؤمنانه به نیازمندان استان در ۳ مرحله انجام می‌شود

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح مواسات و کمک‌های مومنانه در ۳ مرحله گفت: این طرح با همکاری خیران، پایگاه‌ها و نواحی مقاومت بسیج از عید سعید قربان آغاز می‌شود و تا آخر ماه صفر ادامه دارد.

آخرین اخبار
۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سردار علی رزمجو  با تاکید برتوجه به مقابله با بیماری و ویروس کرونا اظهار داشت:رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک برای قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و پیشگیری از ابتلاء به بیماری امری ضروری و واجب است.

وی با بیان اینکه سپاه از ابتدای شیوع بیماری کرونا برای مقابله با آن در همه صحنه‌ها حضوری فعال داشته است تصریح کرد: بسیجیان از همان ابتدای شیوع بیماری کرونا در طرح‌های ضدعفونی معابر، نقاط شهری و روستایی، تولید و توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده و رسیدگی به اقشار آسیب دیده حضور فعال داشته و همچنان این برنامه‌ها ادامه دارد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر به اجرای طرح مواسات، همدلی و کمک‌های مومنانه پرداخت و بیان کرد: در اجرای این طرح خانواده‌های بی‌بضاعت و آسیب دیده اقتصادی و معیشتی از بیماری کرونا شناسایی و در بانک اطلاعاتی ثبت شد.

سردار رزمجو به کمک‌های خیران و بسیجیان در رسیدگی به افراد نیازمند پرداخت و بیان کرد: در اجرای طرح رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مومنانه ۱۴۷ هزار بسته معیشتی به ارزش ۲۸٫۳ میلیارد تومان از سوی پایگاه، نواحی و حوزه‌های مقاومت بسیج استان بوشهر بین افراد آسیب دیده اقتصادی از کرونا توزیع شد.

وی، با اشاره به اجرای چند مرحله کمک‌رسانی به افراد آسیب دیده و نیازمند در نقاط شهری و روستایی خاطرنشان کرد: در هر مرحله بسیجیان در پایگاه‌ها، نواحی و حوزه‌های مقاومت بسیج بین ۳۰ تا ۳۵ هزار بسنه معیشتی توزیع کردند و بسته‌ها در اختیار افراد نیازمند قرار دادند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با بیان اینکه بانک اطلاعاتی خانواده‌های نیازمند در بسیج سپاه استان بوشهر تشکیل شده است تصریح کرد: طرح مواسات علوی و کمک‌های مومنانه در سه مرحله اجراء و با همکاری نیروی مقاومت بسیج خدمات معیشتی به خانواده‌های ارائه می‌شود.

سردار رزمجو آغاز طرح مواسات و کمک‌های مومنانه را از عید سعید قربان دانست و بیان کرد: این طرح در ۳ مرحله و  مرحله نخست از عید سعید قربان تا عید سعید غدیرخم در دهه امامت و ولایت در سراسر استان بوشهر اجراء می‌شود.

وی با اشاره به اجرای مرحله دوم این طرح در دهه نخست ماه محرم افزود: مرحله سوم طرح مواسات و کمک‌های مومنانه در دهه آخر ماه صفر برگزار و خدمات و معیشتی و اقتصادی به خانواده‌های نیازمند ارائه می‌شود.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر دبیرخانه اجرای طرح مواسات و کمک مومنانه را بسیج سازندگی دانست و خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود در هر مرحله بیش از ۲۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و خانواده‌های آسیب دیده اقتصادی از کرونا توزیع شود.

منبع: خبرگزاری مهر

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !