شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

دیدار نماینده دشتستان با نماینده مقام معظم رهبری در استان بوشهر

آخرین اخبار
۰۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

صبح امروز یکشنبه، دکتر ابراهیم رضایی نماینده منتخب مردم شریف شهرستان دشتستان در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار دکتر رضایی پیرامون وضعیت مجلس شورای اسلامی و کارهای صورت گرفته شده توضیحاتی ارائه نموده و در رابطه با وضعیت دشتستان و آینده آن نیز مطالبی بیان کرد.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه ضمن تشکر از از آیت الله صفایی بوشهری به جهت هدایت ها و حمایت های همه جانبه ایشان، پیشنهاد دادند که تحت اشراف نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، جمعیت توسعه دشتستان از نخبگان آن منطقه ایجاد شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر نیز در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از مواضع شفاف و انقلابی نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: دشتستان دارای تاریخ بسیار باشکوهی است و در تمامی ادوار تاریخی استتان بوشهر نقش بسیار مهمی ایفا کرده است.

آیت الله صفایی بوشهری اظهار داشت: شهرستان دشتستان دارای جونان مستعد، انقلابی و بسیار فعالی است اما هیچ گاه این شهرستان به جایگاه درخور خود در فضای ملی و استانی دست نیافته است و باید در این باره با طراحی های دانش بنیان و تنظیم سند توسعه با پیوست های فرهنگی و مدیریت جهادی به جایگاه شایسته نائل آید.

وی ادامه داد: در دشتستان باید در دو حوزه کشاورزی نخل پایه در عرصه های توسعه نوین و گسترش صنایع تبدیلی و ایجاد شهرک صنایع تبدیلی نخیلات و مرکزیت صدور بین المللی و همچنین توسعه دیگر موارد کشاورزی و صنایع پایین دستی نفت و گاز و شرکت های دانش بنیان و مراکز آموزش عالی آن شهرستان تبدیل به قطب کشاورزی و صنایع پایین دستی انرژی گردد.

در پایان آیت الله صفایی بوشهری از پیشنهاد دکتر رضایی استقبال کرده و بیان داشت: ایجاد جمعیتی برای طراحی و توسعه در کل شهرستان های استان پیشنهاد داده بودم که برخی از شهرستان ها اقدام کرده بودند و راه اندازی آن در دشتستان نیز بسیار کار مفیدی است و حمایت می کنم.

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !