یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۷۰۰ کیلومتر از شبکه‌های آبرسانی استان بوشهر نوسازی شد

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با اشاره به افتتاح ۳ سد در راستای تامین آب روستاها و شهرهای استان بوشهر تا پایان امسال گفت: در این راستا ۷۰۰ کیلومتر از شبکه‌های فرسوده انتقال و توزیع آب در شهرها و روستاهای استان نوسازی و اصلاح شد.

آخرین اخبار
۰۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مهرداد ستوده ظهر دیروز در نشست بررسی روند اجرای طرح‌های عمرانی با تاکید براینکه تامین آب آشامیدنی در اولویت برنامه‌ها قرار دارد اظهار داشت: در راستای حل مشکلات آبرسانی شهرها و روستاهای استان بوشهر طرح‌های مهمی بر اساس مطالبات مردم اجراء شده است.

وی از نوسازی شبکه‌های آبرسانی خبر داد و بیان کرد: یکی از مشکلات مهم توزیع آب از طریق شبکه‌ها، فرسوده بودن آنها است که در این راستا اصلاح و نوسازی شبکه‌ها در دستور کار قرار گرفته است.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر با بیان اینکه در ۲ سال گذشته ۷۰۰ کیلومتر شبکه‌های آبرسانی استان بوشهر نوسازی شده است گفت: از ۸۰۰ کیلومتر شبکه آبرسانی روستاهای استان بوشهر ۵۰۰ کیلومتر آن در ۲ سال گذشته اجرا شده و در این مدت ۲۰۰ کیلومتر شبکه آبرسانی شهرهای استان بوشهر ترمیم و اصلاح شده است.

ستوده به طرح‌های سدسازی پرداخت و با بیان اینکه در ۲ سال گذشته سد تنگ‌‌ارم دشتستان تکمیل و افتتاح شده است خاطرنشان کرد: امسال ۳ سد شامل اخند در عسلویه، ارغون کلمه در دشتستان و خاییز تنگستان افتتاح می‌شود.

وی، با بیان اینکه سال گذشته عملیات اجرایی سد اخند و کلمه آغاز شد تصریح کرد:  این طرح‌های در مدت یکسال اجرا، تکمیل و ساخته شد و بر اساس برنامه‌ریزی امسال ۶ سد در استان بوشهر افتتاح و  یا آبگیری می‌شود که در تاریخ استان بی‌نظیر است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !