شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

معاون بازرسی کشور: پول خرد صنایع بوشهر به میلیارد است/ گلوگاه فساد باید بسته شود

معاون بازرسی کشور گفت: بوشهر به‌واسطه قطب اقتصادی بودن، پرونده‌های سنگینی در این استان وجود دارد و مدیری که وارد این استان می‌شود باید بداند که پول خورد صنایع استان بوشهر به میلیارد است.

آخرین اخبار
۱۸ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت‌الاسلام محمدمهدی عرب انصاری پیش از ظهر دیروز در آیین تکریم و معارفه مدیرکل بازرسی استان بوشهر بابیان اینکه استان بوشهر خطه افتخارآفرینان است، اظهار داشت: مردم خطه بوشهر در دفاع از مرزهای زمینی و دریایی و مبارزه با استعمار زبانزد کشورهستند. جغرافیای استان بوشهر برای توسعه کشور دارای جایگاه بسیار ویژه‌ای است به گونه‌ای که بوشهر امروز در مسیر خودکفایی کشور یک امیدگاه و محور برنامه‌ریزی‌های اقتصادی است.

معاون اجتماعی سازمان بازرسی کشور گفت: قوه قضائیه وارد دوره تحولی شده که به خواست مقام معظم رهبری بوده است. در این دوره انتصاب مدیران و افراد جدید بر اساس طرح تحول جدید خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه گلوگاه فساد باید بسته شود، تصریح کرد: اگر گلوگاه‌های فساد بسته نشود، به دنبال معلول می‌رویم و از اصل ماجرا بازمی‌مانیم. در استان بوشهر که قطب اقتصادی است، باید این مسائل بیشتر موردتوجه قرار گیرد.

عرب انصاری بابیان اینکه سازمان بازرسی بوشهر جزو پیچیده‌ترین سازمان‌ها در کشور است، تصریح کرد: بوشهر به‌واسطه قطب اقتصاد بودن، پرونده‌های سنگینی در این استان وجود دارد و مدیری که وارد این استان می‌شود باید بداند که پول خورد استان بوشهر به میلیارد است.

وی  در خصوص مدیریت ویروس کرونا در بوشهر خاطرنشان کرد: استان بوشهر در ابتدای شیوع کرونا در کشور به‌واسطه پافشاری بر خواسته خود در کشور، مدیریت بسیار خوبی در رابطه با این بیماری داشت اما الآن باعث تأسف است که آمار فعلی این‌گونه رشد داشته است. مسؤولان استان بوشهر باید مثل قبل بر خواسته خود پافشاری کنند تا این بیماری دوباره مدیریت شود.

عرب انصاری تصریح کرد: در این شرایط اقتصادی و بر اساس طرح تحول مجموعه قضایی، مدیران جدید نباید ساعت کاری خاصی بشناسند و همانند اوایل انقلاب باید در راستای تحقق جهش تولید گام بردارند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در سازمان بازرسی کشور بیان کرد: در شرایط فعلی سازمان‌های بازرسی از برگزاری جلسات به‌صورت حضوری خودداری کنند تا از بتوان این بیماری را به‌خوبی مدیریت کرد.

گفتنی است، در این آئین از زحمات امید سحرخیز مدیرکل سابق تقدیر و اسحاق شهبازی به عنوان مدیرکل جدید سازمان بازرسی استان بوشهر معرفی شد.

منبع: خبرگزاری فارس

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !