سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

چهارمین جشنواره مالک اشتر دیر برگزار شد

چهارمین جشنواره مالک اشتر شهرستان دیر صبح امروز با حضور دبیر اشراف سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر برگزار شد.

آخرین اخبار
۱۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

صبح امروز چهارمین جشنواره مالک اشتر سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر با حضور دبیر اشراف سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر برگزار و از رده های موفق در سطح ناحیه، حوزه  و پایگاه تقدیر به عمل آمد.

سرهنگ پاسدار ایرج سلیمانی در این آیین، ضمن قدردانی از تلاشهای مخلصانه بسیجیان شهرستان در زمینه ها و ماموریت های مختلف فرهنگی،هنری،ورزشی،علمی،جهادی،امنیتی و… اظهار داشت:جشنواره مالک اشتر، آیین تقدیر و تجلیل بسیار ناچیزی در برابر اقیانوس مجاهدت ها و فعالیت های مخلصانه بسیجیان می باشد.

وی افزود:جشنواره مالک اشتر همه ساله در ستاد کل نیروهای مسلح و در مجموعه سپاه نیز با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری و با تجلیل از بهترین ها در هر مقام و پستی برگزار می شود.

فرمانده سپاه ناحیه سیدالشهداء شهرستان دیر تصریح کرد: این طرح در راستای ایجاد انگیزه بهتر و تلاش بیشتر در بین بین بسیجیان اجرا شده است.

سلیمانی با بیان اینکه «بسیج» متعلق به گروه، قشر و سن خاصی نمی باشد گفت: باید از خلاقیت‌ها و توانمندی همه آحاد جامعه به ویژه نخبگان و فرهیختگان در رده‌های مختلف بسیج و سپاه استفاده کرد.

در ادامه آیین سرهنگ پاسدار حسین تمیمی نیا دبیر اشراف سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: بسیجیان باید از مالک اشتر به عنوان اسوه ولایتمداری، بصیرت، شجاعت و خیرخواهی الگو بگیرند.

وی با اشاره به شخصیت ارزشمند مالک اشتر، ایشان را مصداق بارز سرباز واقعی ولایت و همچنین یکی از رجال قدرتمند و سیاسی و سرشناس و ولایتمدار معرفی کرد.

دبیر اشراف سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر تصریح کرد: شخصیت مالک اشتر می تواند الگویی برای همه بسیجیان ولایت باشد که پا در رکاب ولایت برای دفاع از دین و کیان اسلامی فداکاری می کنند.

وی ولایت پذیری محض را مهم‌ترین خصوصیت یک بسیجی جان برکف دانست و خاطزنشان کرد: ما مالک اشتر رهبر انقلاب هستیم و تمامی کار‌ها و اقداماتمان با امر رهبری و برای پیشرفت اسلام و نظام می باشد.

/ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !