جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

قدرت نظامی دشمن در گام دوم انقلاب فرسوده شده است

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: در گام دوم انقلاب قدرت نظامی دشمن در مقابل قدرت ایران که نشات گرفته از قدرت لایزال الهی است فرسوده شده است.

آخرین اخبار
۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سردار علی رزمجو صبح یکشنبه در آئین تکریم و معارفه فرماندهان سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی اظهار داشت: در حال حاضر ما در شرایط حساس و پیچیده انقلاب اسلامی در حال زندگی هستیم در ۴۱ سال انقلاب دشمنان توطئه‌های مختلفی طراحی کردند.

وی افزود: شبکه‌های معاند و ضد انقلاب در حال تضعیف انقلاب هستند و در فضاهای مجازی و جاهای مختلف تلاش می‌کنند بین مردم و مسئولین فاصله ایجاد کنند.

رزمجو با بیان اینکه جهان در گام دوم انقلاب در حال تغییرات بنیادین است، ادامه داد: ما باید در شانه تجربیات ۴۰ ساله خود که ارزنده و برجسته می‌باشد تکیه بزنیم.

وی بیان کرد: در گام دوم انقلاب دشمنان ما از جمله آمریکا دچار فرسودگی شدید شدند و دشمن تمام سرمایه گذاری و ذخایر مختلفش اهم از اقدامات نظامی و فرهنگی و اقتصادی علیه جمهوری اسلامی به کار گرفته است و این ذخایر رو به اتمام است.

افول و نزول تدریجی قدرت نظام سلطه

رزمجو خاطر نشان کرد: دشمن هم از پس انداز و سرمایه گذاری خودش و متحدانش علیه انقلاب استفاده کرده و الان به یک بن بست شدید خورده و کنار کاخ‌های زور و ظلم مردم در خیابان علیه دولت حاکم تظاهر می‌کنند.

وی ادامه داد: در گام دوم انقلاب قدرت نظامی دشمن در مقابل قدرت ایران که نشأت گرفته از قدرت لایزال الهی می‌باشد فرسوده شده است.

رزمجو خاطر نشان کرد: در گام دوم انقلاب ما با فضاهای شدیدی مواجه هستیم افول و نزول تدریجی قدرت نظام سلطه اعم از استکبار به عنوان حقیقت به ما امید و توکل و جرأت شجاعت می‌دهد که در مقابل توطئه‌های دشمن که همچنان در گام اول به بهترین وجه ایستاده‌ایم ایستادگی بیشتر داشته باشیم.

در پایان از خدمات سرهنگ علی غضنفری تقدیر و سرهنگ محمد رضا زارعی تبار به سمت فرمانده سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی معرفی شد.

منبع: خبرگزاری مهر

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !