جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

اعتبارات تکمیل زیرساخت‌های شهر هوشمند بوشهر تخصیص می‌یابد

استاندار بوشهر گفت: به منظور تسریع در تکمیل زیرساخت‌های طرح شهر هوشمند بوشهر، اعتبارات مورد نیاز تخصیص می‌یابد.

آخرین اخبار
۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالکریم گراوند عصر یکشنبه در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر اظهار داشت: تکمیل طرح‌های در دست اجرای استان بوشهر به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار است.

وی از تخصیص اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل طرح‌های شهر هوشمند بوشهر خبر داد و اضافه کرد: این طرح زیرساخت مهمی برای شرکت‌های نوپا و دانش‌بنیان است که اعتبارات مورد نیاز آن اختصاص می‌یابد.

استاندار بوشهر به نقش بسیار مهم طرح کاداستر در حل مشکلات و اختلافات ملکی اشاره کرد و ادامه داد: امسال ۴۰ میلیارد ریال به منظور تسریع در تکمیل طرح کاداستر استان بوشهر تخصیص می‌یابد.

وی خواستار تلاش همه مدیران استان برای جذب اعتبارات تملک دارایی و سرمایه‌ای شد و بیان کرد: تکمیل طرح‌های عمرانی استان بوشهر نیازمند جذب اعتبارات ملی است که مدیران استان باید تلاش ویژه‌ای در این زمینه داشته باشند.

گراوند با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی در چهار شهرستان، خاطرنشان کرد: شاهد روند صعودی ابتلاء به کرونا در استان بوشهر هستیم و تعداد افراد بستری و فوتی‌ها رو به افزایش است.

وی با اشاره به اینکه همه کارکنان ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید از ماسک استفاده کنند، افزود: برای بررسی وضعیت ادارات در استفاده کارکنان و مراجعه‌کنندگان از ماسک تیم‌های نظارتی تشکیل شود.

استاندار بوشهر از برخورد قانونی با صنوف و کسبه‌ای که پروتکل بهداشتی را رعایت نکنند خبر داد و گفت: انتظار می‌رود مدیران توجه ویژه‌ای به استفاده کارکنان از ماسک داشته باشند.

منبع: خبرگزاری مهر

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !