شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

بیش از ۲۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در آب‌های استان بوشهر کشف شد‌

آخرین اخبار
۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: در ۳ ماه نخست امسال در عملیات‌های مأموران دریابانی استان بوشهر ضمن انهدام باندهای قاچاق کالا و سوخت محموله‌هایی به ارزش ۲۵ میلیارد ریال کشف شد.

سردار ولی‌الله رضایی‌نژاد عصر امروز در جمع خبرنگاران، مبارزه با کالای قاچاق را در اولویت برنامه‌های دریابانی دانست و اظهار داشت: در این راستا سواحل و دریا در استان بوشهر مورد رصد شبانه‌روزی نیروهای دریابانی قرار دارد.

وی، حمایت از تولید داخلی و ایجاد رونق تولید را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: در راستای حمایت از تولید داخلی و  تحقق شعار رونق تولید، مبارزه با قاچاق کالا در اولویت برنامه دریابانی قرار گرفته است.

رضایی‌نژاد با قدردانی از تعامل خوبی که مرزنشینان استان بوشهر با فرماندهی مرزبانی استان برای تأمین نظم و امنیت و مبارزه با پدیده شوم قاچاق و قاچاق فروشی دارند افزود: با برنامه‌ریزی‌‌های صورت گرفته، امنیت خوبی در مرزهای دریایی خلیج نیلگون همیشه فارس برقرار شده است.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر، از کشف ۲۵٫۹ میلیارد ریال در آبهای استان بوشهر خبر داد و  گفت:در اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا  در سه ماه نخست امسال با انجام عملیات‌های متعدد دریایی ده‌ها باند قاچاق کالا و فرآورده‌هایی نفتی متلاشی  و بیش از ۲۵٫۹ میلیارد ریال  محموله قاچاق کشف شد.

سردار رضایی‌‌نژاد از کشف مواد سوختی، گوشی تلفن همراه و لوازم جانبی، دارو و تجهیزات پزشکی، انواع لوازم برقی و خانگی، انواع لوازم آرایشی و بهداشتی خبرداد و بیان کرد: دریابانان استان بوشهر در راستای مقابله با قاچاق مواد مخدر، در سه ماه نخست امسال بیش از ۵۷۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف و در این رابطه یک فروند شناور قاچاقچیان توقیف شد.

وی با بیان اینکه در سه ماه نخست امسال ۱۵ فروند شناور قاچاقچیان در آبهای استان بوشهر توقیف شد گفت: در این مدت ۶ دستگاه وسیله نقلیه توقیف و ۱۳ نفر قاچاقچی کالا نیز دستگیر و تحویل مقام قضایی استان بوشهر شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !