شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

رزمایش آمادگی گردان­ های بیت المقدس استان بوشهر برگزار شد

فراخوانی و رزمایش آمادگی حضور دسته های گردان های بیت المقدس استان بوشهر امشب هم زمان با شب میلاد امام رضا علیه السلام در پایگاه های مقاومت بسیج محلّ استقرار این دسته ها در سراسر استان بوشهر برگزار شد.

آخرین اخبار
۱۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

معاون هماهنگ کننده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر با اعلام این خبر گفت: این فراخوانی و رزمایش از ساعت ۱۹ پنج شنبه ۱۲ تیر با رمز «یا علی بن موسی الرضا علیه السلام» آغاز و تا ساعت ۱ بامداد جمعه ۱۳ تیر با توجّه به وضعیت ویروس کرونا که در استان وجود دارد با رویکرد خدماتی و اجتماعی برگزار شد.

سرهنگ سهراب انبارکی افزود: هزاران نیروی بسیجی دسته­ های گردان­ های بیت المقدس استان در قالب این فراخوانی و رزمایش با انجام اقدامات مفید و مؤثر به گندزدایی، توزیع ماسک و توزیع بسته­ های معیشتی در نقاط تعیین شده پرداختند.

وی با تبریک سال روز میلاد امام رضا علیه السلام تصریح کرد: خوشبختانه با عنایات امام هشتم توانستیم یک فراخوانی و رزمایش فرهنگی، ورزشی، خدماتی و بهداشتی خوبی را در استان بوشهر برگزار کنیم.

این مقام مسئول به پیام این رزمایش اشاره و خاطرنشان کرد: پیام این رزمایش برای دوستان ما این است که بسیج در هر شرایطی آماده دفاع از انقلاب اسلامی و دستاوردها و آرمان‌های آن است و در مقابل پیامی هم برای دشمنان دارد که چنانچه به فکر انجام اشتباهی بر علیه نظام اسلامی بیفتند بسیج آمادگی کامل برای دفاع از انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارد.

گشت­ های رضویون بسیج برنامه دیگری بود که توسط بسیجیان حاضر در این فراخوان و رزمایش با رعایت کامل دستورالعمل ­های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا و فاصله اجتماعی انجام شد و گوشه ­ای از اقتدار ارتش ده­ ها میلیونی را به نمایش گذاشت.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !