چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

کالای همراه ملوان مسئله ای بسیار مهم، پیچیده و سازماندهی نشده

کالای همراه ملوان امروز به یک موضوع و مساله بسیار مهم و پیچیده تبدیل و ساماندهی نشده، به این دلیل که برای مردم این منطقه در هیچ حوزه‌ای دیگر و زیرساخت‌‍‌های مختلفی که می‌توانسته منبع اشتغال‌زایی باشد، سرمایه‌گذاری نشده است.

آرشیو اخبار
۰۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

عبدالکریم جمیری در جمع اعضای شورای تامین و تعدادی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان گناوه گفت: اگر کالای همراه ملوان امروز به یک موضوع و مساله بسیار مهم و پیچیده تبدیل و ساماندهی نشده، بخاطر این است که ما برای مردم این منطقه در هیچ حوزه‌ای دیگر و زیرساخت‌‍‌های مختلفی که می‌توانسته منبع اشتغال‌زایی باشد، سرمایه‌گذاری نکرده‌ایم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس اظهارداشت: باتوجه به اینکه شغل بیش از ۸۰ درصد مردم این منطقه به دریا و کالای همراه ملوان وابسته است، باید تصمیمی که به معاش آنان و اقتصاد کشور آسیب نزند توسط مسئولان مربوطه اتخاذ شود.

وی افزود: همه دستگاه‌های نظارتی و اجرایی بخاطر وضعیت بوجود آمده دغدغه دارند و تا زمانی که یک کار دیگر و شرایط مناسبی برای آنان فراهم نکنیم نباید معیشت آنان به مخاطره بیافتد

جمیری خاطر نشان کرد: بیش از خیلی از آقایان مدعی، معتقد به فرمایش رهبری در ارتباط با موضوع قاچاق و شعارسال بامحوریت جهش تولید هستم اما با همین نگاه با همکاری و تعامل همه دستگاه‌های اجرایی و نظارتی و بازرگانان در حل مسایل و مشکلات ایجاد شده باید تلاش و همت کنیم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: کسانی که در گناوه هستند بطور قطع بهتر می‌توانند برای حل مسایل و مشکلات فکر کنند و راهکار ارایه بدهند.

وی افزود: اگر مردم در زمینه آب و برق مشکل دارند ما باید راهکار منطقی، عاقلانه و مشفقانه تر ارایه کنیم تا رضایتمندی آنان فراهم شود.

جمیری ادامه داد: خدمتگزاری به مردم توفیقی است که خداوند به مسئولان عطا کرده و باید از آن بخوبی پاسداری کنیم و بدون توجه به نگاه‌های سیاسی همدل و یکصدا در اجرای وظایف و ماموریت‌های محوله، خدمت به مردم را سرلوحه کاری خود قرار دهیم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: باتوجه به اینکه مهم‌ترین راهبرد دشمن در برهه کنونی ایجاد اختلاف بین مردم و حاکمیت است باید در رفع مشکلات زندگی آنان بصورت جهادی گام‌های محکم برداریم تا آنان نتوانند به امیال پلید خود نایل شوند.

وی گفت: درحالیکه یک سال دیگر فرصت خدمت دولت مانده در این ارتباط همه باید کمک رسانی کنیم.

جمیری با اشاره به موقعیت و قابلیت‌های گناوه افزود: این شهرستان به تناسب پیشرفت های کشور رشد نیافته و مردم از مواهب نظام بخوبی استفاده نکردند که در این زمینه ما دخیل بوده‌ایم و باید تلاشمان را بیشتر کنیم.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !