دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

پایتخت انرژی ایران عطر حرم رضوی را استشمام کرد/دلدادگان رضوی درروستاها و شهرهای شهرستان عسلویه، زائر امام رضا(ع) شدند

همزمان با ششمین روز از دهه کرامت با حضور کاروان زیر سایه خورشید در استان شهرستان عسلویه، دلداگان به حضرت امام رضا(ع)، از راه دور زائر حرم مطهر رضوی شدند.

آخرین اخبار
۰۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش خبر و رسانه کانون های خدمت رضوی استان بوشهر؛ احمد حمیدانی رابط آستان قدس رضوی در شهرستان عسلویه گفت: خادمان حرم مطهر رضوی در روز یکشنبه پس از ورود به شهرستان عسلویه با حضور در جوار آرامگاه شهدای شهر بیدخون ضمن تجدید میثاق با شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای گمنام با رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.

احمد حمیدانی افزود : خدام رضوی کاروان زیر سایه خورشید با حضور در بیمارستان حضرت نبی اکرم «ص» شهر عسلویه با مدافعان سلامت این شهرستان دیدار و از پرستاران تلاشگر حوزه سلامت تقدیر و تشکر نمودند.

وی با بیان اینکه: حجت الاسلام بحرینی امام جمعه موقت شهرستان عسلویه اولین میزبان رسمی خادمان امام رضا «ع» بود اظهار داشت: با همراهی ایشان، از حاج عیسی بحرینی ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت عیادت شد.
حمیدانی اضافه کرد: در این حضور پر خیر و برکت خادمان امام رضا«ع» در شهرستان عسلویه برنامه هایی از قبیل تجلیل از فعالان تولید ماسک، فعالین مبارزه با ویروس کرونا، دیدار با فعالین فرهنگی، هنری و مذهبی و دیدار با تنی چند از خانواده های شهدا انجام شد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !