چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

آقای استاندار لطفاً توپ را در زمین دیگران نیندازید

دولتمردان این قدر مشکلات را حواله دولت قبل نموده اند که مدت هاست این تکیه کلام آن ها " که تقصیر دولت قبل است " تبدیل به ضرب المثل برای مردم شده است.

آرشیو اخبار
۰۹ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

دولت عجیبی داریم. دولت فرافکنی که مسئولیت ها و مأموریت های خود را بر دوش دیگران می اندازد. دولتمردان این قدر مشکلات را حواله دولت قبل نموده اند که مدت هاست این تکیه کلام آن ها “که تقصیر دولت قبل است ” تبدیل به ضرب المثل برای مردم شده است.
اخیرا گراوند به مناسبت اتصال ۲۵ استان کشور به شبکه های ریلی کشور، وقتی دست استان را در این اتصال خالی می بیند و توانایی پاسخگویی واقعی به مردم ندارد به مانند دولت فخیمه ی خود توپ را در زمین دولت های گذشته می اندازد و می گوید: دولت های گذشته باید پاسخگوی تاخیر در اجرای پروژه راه آهن بوشهر باشند.
ما نیز سهل انگاری و سستی دولت های گذشته را نه تنها در موضوع راه آهن بلکه در خیلی از حوزه ها قبول داریم؛ ولی سؤال این است که مسئولیت های دولت حاکم چه می شود؟ از آغاز دولت روحانی ۷ سال می گذرد. اگر تدبیر و امیدی بود بدون تردید در طول این ۷ سال پروژه راه آهن بوشهر ـ شیراز می توانست عملیات اجرایی آن به پایان برسد.
اتصال شبکه ی ریلی به راه آهن و ادامه پروژه ای که در دولت نهم در استان شروع شده بود از همان اولین روزهای استقرار دولت به اصطلاح تدبیر و امید از مطالبات اصلی مردم استان بوشهر بود. امری که بعد از سال ها از گذشت عمر دولت کنونی بدان توجه شد.
جناب استاندار همان طور که با افتخار اعلام کرده اید که با همت و کمک نمایندگان مجلس دهم راه آهن بوشهر ـ شیراز مصوبه شورای اقتصاد را گرفت و عملیات اجرایی آن از مسیر بوشهر آغاز شده است. این خبر برای همه ی مردم خوشحال کننده است ولی زمانی دارای اهمیت و ارزش است که بازخورد آن را عملا ببیبنیم.
یک سال دیگر به پایان دولت شما مانده است منتظر می مانیم بعد از این یک سال پروژه ی راه آهن چقدر پیشرفت فیزیکی داشته است؟


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !