دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

نشان پرچم رضوی بر سینه مدافعان سلامت استان بوشهر نقش بست+ تصاویر

به همت ستاد زیر سایه خورشید استان بوشهر و به مناسبت ورود خدام رضوی به استان، در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از مدافعان سلامت و سربازان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا تجلیل شد.

آخرین اخبار
۰۷ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجه الاسلام والمسلمین توسلی واعظ خدام حرم رضوی ضمن قرائت صلوات خاصه امام رضا علیه‌السلام، گفت: همراه با خدام حرم رضوی برای عرض ادب و خدا قوت خدمت کسانی که در حقیقت رزمندگان خط مقدم جهاد سلامت هستند و بخاطر ویروسی که جهان و کشور ما درگیر آن می باشد آمده ایم. تلاش های جهادی باعث شده که ما امروز ایمن باشیم. خدمت همه مدافعان سلامت خداقوت عرض می کنم.

کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار کرد: ما واکسنی برای درمان کرونا نداریم و از طریق معنویات به بیماران کمک میکنیم. از خادکین تقاضا مندیم ما را از دعای خیر خود محروم نکرده و برای پرستاران، کادر درمان و بیماران پیام معنوی بفرستید.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، پزشکان، پرستان و مدافعان سلامت حاضر در این نشست با اهدای هدایای از جمله قطعه فرش متبرک حرم مطهر تقدیر و نشان پرچم رضوی بر سینه هایشان نصب شد.

این مراسم با اهدای نمک متبرک حرم امام هشتم به حضار و اجرای مدیحه سرایی توسط یکی از خدام، دل‌های عاشقان اهل‌بیت (ع) روانه بارگاه علی ابن موسی‌الرضا (ع) شد.


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !