یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

پیام دکتر ابراهیم رضایی نماینده مردم شریف دشتستان در مجلس به مناسبت شهادت جانباز سرافراز محمد مصدق

آرشیو اخبار
۰۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیه فَمِنهُم مَن قَضی نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِر وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

عروج آسمانی جانباز سرافراز شهید محمد مصدق موجب تاثر و تالم گردید. حسن خلق، صبر و عزم راسخ در دفاع از ولایت و انقلاب تا آخرین روزهای حیات، از خصیصه های جاودان این شهید سعید است که مدت مدیدی از زندگی عزتمندانه اش را با عارضه های حاصل از جانبازی ۷۰ درصد بر روی ویلچر گذراند و هیچ گاه زبان به شکوه نگشود. بدون تردید چهره مصمم و نورانی این شهید عزیز هیچگاه فراموش نخواهد شد.

بی شک چنین انسان های بزرگواری مصداق “فَرِحینَ بِما آتاهُمُ اللَّهُ مِنْ فَضْلِهِ” هستند که به واسطه ایثارشان در عالم خاکی در نزد خداوند منان متنعم خواهند شد و قطعا پرچم ایثار و فداکاری این عزیزان بر زمین نخواهد ماند.

اینجانب به نوبه خود این عروج آسمانی را به پیشگاه صاحب العصر(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده مومن و صبور ایشان و جامعه شهیدپرور و انقلابی شهرستان دشتستان تبریک و تسلیت عرض می نمایم. رجاء واثق دارم که این شهید عزیز در جوار سرور و سالار شهیدان و همرزمان شهیدش عزتی جاودانه خواهند یافت.

ابراهیم رضایی
نماینده مردم شریف دشتستان در مجلس شورای اسلامی


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !