پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

احمدی شائبه عدم شفاف سازی در انتخاب هیئت رئیس مجلس را رد کرد

نماینده مردم جنوب استان بوشهر گفت: متاسفانه عده‌ای هر چند محدود و انگشت شمار، در گروه‌های مجازی من را متهم به عدم شفاف سازی در قبال انتخاب هیات رئیسه مجلس کرده‌اند که این موضوع را به شدت رد می‌کنم.

آخرین اخبار
۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت الاسلام موسی احمدی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در کنگان اظهار داشت:  قبل از برگزاری جلسه هیات رئیسه سنی مجلس ، رایزنی های خوبی برای انتخاب هیات رئیسه دائمی در خارج از مجلس انجام شد.

نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی افزود: در این نشست‌ها که با محوریت فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی و به عنوان عضوی از این فراکسیون و با حضور کاندیداهای هیات رئیسه دائمی مجلس برگزار شد، از دیدگاه‌های تک تک این کاندیداها مطلع و سوالات و ابهاماتی نیز مطرح کردم.

وی تصریح کرد: خروجی این جلسات که به عنوان عضوی از فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی سهمی در آن داشتم اجماع کلی بر انتخاب یک هیات رئیسه قوی مجلس یازدهم بود که در روز رای گیری در مجلس نیز توانست با موفقیتی مثال زدنی خود را نشان دهد.

احمدی عنوان کرد: مردمی که ردای نمایندگی  را بر تن یک فرد می‌کنند و برای دفاع از مطالباتشان به مجلس می فرستند توقع دارند که نماینده آنها شفاف و صریح عکس العمل‌ها، پیگیری‌ها و کارکردش در مجلس با آنها در میان گذارد که توقع صحیحی است.

وی ادامه داد: بر این اساس خود را مکلف کرده‌ام که مردم شهرستان‌های حوزه انتخابیه‌ام را در جریان این امورات قرار داده و برای استیفای حقوق آنها و استانم تلاش کنم.

نماینده مردم جنوب استان بوشهر بیان کرد: متاسفانه عده‌ای هر چند محدود و انگشت شمار، در گروه‌های مجازی من را متهم به عدم شفاف سازی در قبال انتخاب هیات رئیسه مجلس کرده‌اند که این موضوع را به شدت رد می‌کنم.

وی ادامه داد: تلاش برای انتخاب یک هیات رئیسه مقتدر در مجلس را بر اساس یک انتخاب دقیق پس از رایزنی با کاندیداهای مورد نظر انجام و حتی در این مباحث انتظارات مردم حوزه انتخابیه و استانم را با آنها در میان گذاشتم.

احمدی یادآور شد: شفاف سازی آرا نمایندگان مجلس، صرفا رسانه‌ای کردن رای با یک تصویر نیست بلکه مجموعه‌ای از فعالیت‌های یک نماینده را شامل می‌شود که بخشی از آن می‌تواند تصویر رای باشد هر چند که اگر تصویری هم از رای پیرامون یک لایحه یا طرح در مجلس رسانه‌ای نشود نشان از شفاف سازی نیست.فارس


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !