دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

موفقیت امام خمینی(ره) محصول ارتباط با خدا بود

فعال رسانه استان بوشهر گفت: موفقیت امام خمینی(ره) محصول ارتباط با خدا بود.

آخرین اخبار
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مبین شجاعی فعال رسانه استان بوشهر صبح امروز در گفتگو با خبرنگار رخداد جنوب، اظهار داشت: هرچند من از نزدیک چهره امام خمینی(ره) را درک‌نکرده ام، اما با توجه به مطالعه ای که در مورد سیره امام داشته ام در ذهن من ایشان مردی بسیار مهربان و مردمی، چهره ای کاریزما که امروز بسیاری از آینده نگری های ایشان را در جامعه مشاهده می کنیم.
وی با بیان اینکه رهنمودهای امام امروز نیز در حوزه های مختلف بخصوص سیاسی کاملا کاربردی و راه‌گشا می باشد، افزود: برای مثال امام فرمود اگر سپاه نبود کشور هم نبود، همه شاهد  این بیان امام هستیم که سپاه در تمامی حوزه‌ها و حوادث داخلی و خارجی برای پیروزی اسلام نقش بسیار تاثیر گذار و کلیدی دارد.

شجاعی افزود: امام شاید در جامعه به صورت فیزیکی حضور نداشته باشد، اما همه ملت این مرزبوم و مسلمانان سراسر جهان همچنان روح امام را لمس و به آن اعتقاد دارند.

مدیر سایت تحلیلی خبری رخداد جنوب، تصریح کرد: تاسیس کمیته امداد و امثال آن و خدماتی که به مردم ارائه می شود، همچنان به‌ پای امام خمینی می نویسند و از اقداماتی که انجام می شود تقدیر می کنند.
شجاعی با اشاره به اینکه امروزه برای حل بسیاری از  حوادث و مشکلات، به صحیفه امام مراجعه می‌کنیم گفت: باید یاد و نام امام را نه در خرداد و به مناسبت سالروز رحلت، بلکه در همه فصل های سال گرامی بداریم و این فرهنگ به‌عنوان الگو به نسل های امروزه و دیگر نسل ها منتقل کنیم.

وی افزود: ارتباط معنوی امام خمینی با معبود خویش بود، باعث شد انقلاب اسلامی در ایران شکل بگیرد و برای همیشه دست ظلم از کشور ما قطع شود.

فعال رسانه استان بوشهر با اشاره به بیانات امام راحل که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند گفت: آمریکا در حوادث اخیر و در حوزه بین المللی در مقابل ایران کاملا خنثی است،  و این رفتار از سوی کشوری که خود را ابر‌قدرت جهان می داند نشانه برکات انقلاب اسلامی و اثبات شده همین سخن امام است.

وی با بیان اینکه هرچه داریم از انقلاب اسلامی و نهضت امام خمینی (ره) می باشد، خاطرنشان کرد: حضور نفت کش ها در ونزوئلا، دستگیری تفنگداران آمریکا در خلیج فارس، هدف قرار دادن عین الاسد و انهدام پهپاد گلوبایل هاوک و غیره هر کدام مصداقی عینی از تحقق شعار آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند می باشد.

/ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !