دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

سردار سلیمانی شاگرد مکتب امام خمینی (ره) بود

مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و 15 خررداد با حضور اقشار مردم و مسئولین و با رعایت دستورالعمل بهداشتی در مسجد امرالمومنین (ع) بوشهر برگزار شد.

آخرین اخبار
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۴۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت الاسلام یوسف جمالی در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و ۱۵ خررداد، مسجد امرالمومنین (ع) بوشهر، ضمن تسلیت ارتحال امام (ره) و گرامی داشت روز ۱۵ خرداد گفت: شهید قاسم سلیمانی شاگرد مکتب حضرت امام بود و ما نمی توانیم بین مکتب امام (ره) و مقام معظم رهبری تفکیک و تفاوتی قائل شویم.
رئیس شورای هماهنگی تبلغات اسلامی استان بوشهر افزود: مکتب حضرت امام مکتب مقاومت است، مقاومت، پایمردی و ایستادن در مقابل هرچیزی که رنگ و بوی به غیر از رنگ و بوی خدا دارد.
وی اظهار داشت: حضرت امام(ره) به ما یاد دادند در مسیر تکلیف ذره ای در ابعاد سیاسی، اقتصادی و اجتماعی عقب نشینی نکنیم.
حجت الاسلام جمالی با اشاره به اینکه مکتب مقاومت مولد است بیان داشت: مولد یعنی کسی مثل خودمان را ایجاد و تربیت کنیم و شهدا اینگونه بودند، کسانی که در جبهه مقاومت هستند خداوند محبت آنها را در قلوب مردم قرار می دهد.
رئیس شورای هماهنگی تبلغات اسلامی استان بوشهر اظهار داشت: شهید عاشوری در عین حالی که می دانست ترور می شود ولی مقاومت کرد و ایستاد و الان برای جوانان و اقشار مردم الگو است.
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب مردم اسلامی درباره بوشهر گفت: مقاومت در استان بوشهر فرهنگ شده است که این موضوع خیلی مهم است و باید این جمله را با آب طلا در ورودی بوشهر نوشته شود.


حجت الاسلام جمالی اظهار داشت: چون مردم ما قدر حضرت امام (ره) را دانستند و ۱۵ خرداد جان خود را نثار ایشان کردند، خداوند متعال به شکرانه این قدردانی، ما را متنعم کرد به وجودی رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای.
بر اساس این گزارش در ابتدای این مراسم، عبدالله محبوبی به قرائت قرآن پرداخت و حمیدرضا فاریابی مداح اهل بیت (ع) مدیحه سرایی کرد.

/ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !