دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

بیانیه حزب موتلفه اسلامی دفتر دشتستان به مناسبت سی و یکمین سالگرد ارتحال امام خمینی

دبیر حزب موتلفه اسلامی دفتر دشتستان در بیانیه‌ای به‌مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) تصریح کرد: امام خمینی (ره) منادی دینداری و احیاگر حق و عدل بود.

آخرین اخبار
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

بسمه تعالی
امروز خورشیدی غروب می‌کند که از آسمان بی کران علم و عرفان تشیع طلوع کرد و شعاع نورش نه تنهاجهان اسلام بلکه عالم را غرق نور عرفان خود کرده بود. در عظمت این نور همین بس که هر کس به قدر توانش از این گنجینه بزرگ الهی در و گوهر معرفت برگرفت. او منادی دینداری و احیاگر حق و عدل بود. او ظلم ستیزی و مبارزه با ستمگران را به مکتبی تبدیل کرد که تا جهان هست پشت ستمگران از نامش می لرزد. او جوانان را بازشناخت و اعتماد به نفسشان را احیا کرد تا با نام الله، توانستن را تجربه کنند. او سایه شوم استعمار را بر بلاد اسلامی و تمام دنیا ننگی دانست که باید با بصیرت و شجاعت مردم از صفحه روزگار رخت بر بندد. او دنیای الحاد و بی دینی را ظلمی بر بشریت برشمرد که با حاکمیت الله باید التیام یابد. او عشق را دوباره تعریف کرد تا عاشقانش در شرق و غرب عالم عاشقانه بر پا کننده آرمان‌هایش باشند. خمینی (ره) نمرده است چون عشق زنده است، چون مبارزه با ستم جریان دارد چون پرچم دین در اهتزاز است، زیرا ستمگران در کاخهایشان احساس امنیت نمی‌کنند و وعده خداوند برای حاکمیت مستضعفین با نام خمینی (ره) احیا شده و درحال تحقق است.
زیرا او و آرمان‌هایش چراغ فرا راه همه آزادگان است.
زیرا نیک نامی را مرگ نشاید بلکه شایسته حیات ابدی است و او با تمام عظمتش همواره و همیشه همراه ماست چون که بی نام خمینی (ره) در هیچ جای دنیا شناخته شده نیستیم. او پرچم برافراشته نور است. یاد و نامش گرامی و جاودان و روحش شاد.
رضی دربندی
دبیر حزب موتلفه اسلامی دفتر دشتستان


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !