دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

امام خمینی(ره) یک شخصیت استثنایی و کم نظیر در دوران معاصر بود

حجت الاسلام مصطفی مرهونی فعال اجتماعی شهرستان دیر گفت: امام خمینی(ره) یک شخصیت استثنایی و کم نظیر در دوران معاصر بود.

آخرین اخبار
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت الاسلام مصطفی مرهونی فعال اجتماعی شهرستان دیر گفت: امام خمینی (ره) فقیهی عالم، سیاستمدار و نواندیش بود، که به پشتیبانی ملت به پا خواست و طومار حکومتی  استبدادگر را در هم ریخت.

وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری(مدظله العالی) افزود: به تعبیر مقام معظم رهبری حضرت امام خمینی(ره) یک حقیقت همیشه زنده در تاریخ است و بدون نام امام انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در هیچ جای دنیا شناخته شده نیست.

مرهونی با بیان اینکه امام یک شخصیت استثنایی و کم نظیر در دوران معاصر می باشد گفت: یاد و اندیشه امام در تاریخ جهان ثبت و ضبط شد.

فعال اجتماعی شهرستان دیر تصریح کرد:  مکتب و آرمان امام  راحل بر خواسته از مکتب توحیدی ومکتب قرآنی است.
وی افزود: امام خمینی (ره) به ما آموخت که در برابر ظلم و ستم نباید سر تسلیم فرود آورد، و باید در برابر ظلم و ستم فریاد کشید.
مرهونی گفت: در مکتب امام شخصیتی چون شهید شیخ ابراهیم یعقوب زکزاکی، روحانی شیعه و رهبر جنبش اسلامی شیعیان نیجریه و شخصیتی همچون شهید والا مقام سردار حاج قاسم سلیمانی پرورش یافت که فریاد ظلم ستیزی و استکبار ستیزی سر داد.

وی در پایان خاطرنشان کرد:  امروز خلف صالح او مقام معظم رهبری علمدار انقلاب اوست که با هدایت ها و رهنمود های پیامبرگونه وی این انقلاب را تا مقصد نهایی هدایت می کند.

/ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !