یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

کمک ۲۱۸۷۵۰۰۰۰ ریالی به بیماران صعب العلاج بخش دلوار / توزیع بیش از ۱۷۰۲ بسته معیشتی بین نیازمندان دلواری

نشست خبری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دلوار با موضوع ارائه گزارش عملکرد این نهاد در ماه مبارک رمضان در محل ساختمان این اداره برگزار شد.

آخرین اخبار
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

کریمی بیان کرد: بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری، طرح اکرام ایتام و اطعام نیازمندان هرساله در دستور کار کمیته امداد در ماه مبارک رمضان قرار گرفته است و تمام مساجد کشور به عنوان مراکز نیکوکاری اقداماتی در جهت حمایت از نیازمندان انجام می‌دهند که امسال هم با با کمک خیرین دلواری و استانی با توزیع بیش از ۱۷۰۲ بسته معیشتی که میانگین هر بسته ۲۵۰ هزار تومان و ارزش مالی ۴۲۵۵ میلیون ریال با رعایت محدودیت های بهداشتی انجام شد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دلوار با بیان اینکه با ایجاد سه آشپزخانه در بخش دلوار با تهیه نمودن بیش از ۱۲۱۲۶پخت غذای گرم و ارزش مالی ۱۷۱۸ میلیارد ریال در ماه مبارک بین نیازمندان خبرداد و گفت : آموزش قرآن کریم، تفسیر قرآن بین کارمندان و مسابقه متولدین روز اولین ماه ها، کمک بیش از ۱۰۰ میلیون تومان به خانواده های تحت پوشش در جهت خرید مواد شوینده از جمله برنامه های این نهاد بوده است.

وی با تسلیت ۱۴ خرداد رحلت امام خمینی ره و با برگزاری مراسم قرآن در مصلی جمعه دلوار با رعایت پروتکل های بهداشتی گفت : برگزاری مسابقه مجازی وصیت نامه امام خمینی ره و تلاوت و ختم مجازی قرآن از جمله برنامه های این نهاد در این روز می باشد.

کریمی با بیان اینکه کمک های نقدی به بیماران صعب العلاج در دوران کرونا به ۱۲۵ نفر، هر نفر مبلغ ۱۷۵۰۰۰۰ ریال، جمع کل ۲۱۸۷۵۰۰۰۰ ریال انجام شده گفت: ازتمامی خبرنگاران ، خیرین، مسولین بخش از جمله امام جمعه محترم دلوار، بخشدار، فرمانده سپاه دلوار که در این برنامه ها همکاری ویژه ای داشته اند تقدیر کرد.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !