یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

هشدارهای کرونایی صدا و سیمای مرکز بوشهر از مرز ۷۰ هزار دقیقه گذشت

مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: با گذشت بیش از صد روز از شیوع ویروس کرونا، هشدارهای کرونایی صدا و سیمای مرکز بوشهر از مرز 70 هزار دقیقه گذشت.

آخرین اخبار
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سید حسین ناظر مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر در جلسه ستاد استانی مقابله با ویروس کرونا گفت: از زمان اعلام شیوع کرونا در استان بوشهر، صدا و سیمای مرکز بوشهر در بیش از ۱۰۰ روز بیش از ۷۰هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری و فضای مجازی در گستره استانی، ملی و فراملی تولید و پخش کرده است.
سید حسین ناظر افزود: از این میزان برنامه حدود ۳۹ هزار دقیقه در رادیو و رادیو نما، ۲۲هزار دقیقه در تلویزیون و سامانه زیر نویس، ۱۰هزار دقیقه در خبر و فضای مجازی تولید و پخش شده است.
وی گفت: علاوه بر برنامه های عادی، زنده و ضبطی که به موضوع کرونا پرداخته است ویژه برنامه های رادیویی و تلویزیونی با نام” ساعت سلامت” روزانه هر کدام به مدت حدود ۴۵ دقیقه پخش و مردم با آگاهی از فعالیت های کادر بهداشت و درمان و همه نیروهای عمل کننده مبارزه با کرونا با روش های پیشگیری و مقابله آشنا می شوند.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر افزود: حضور فعال در شبکه های سراسری و ارتباط زنده خبری، حضور در ۴۰ جلسه استانی مقابله با کرونا، تشکیل ۱۰ جلسه طرح و برنامه و پخش زنده ویژه برنامه تحویل سال برای نشان دادن فعالیت های جهادگونه کادر بهداشت و درمان از بیمارستان شهدای خلیج فارس و پخش زنده مراسم گرامیداشت شهدای مدافع سلامت از دیگر برنامه های این مرکز بوده است.
سید حسین ناظر همچنین با اشاره به آثار و تبعات وارده بر اشتغال و کسب درآمد ناشی از ویروس کرونا و تعطیلی کسب و کار و ضرورت رسیدگی به امور معیشتی مردم گفت: در یک اقدام رسانه ای کم نظیر انعکاس رسانه ای رزمایش مواسات و همدلی و اتحاد ملی برای حل مشکلات روزمره زندگی مردم از شبکه های سراسری ۱، ۲، ۳، ۵، خبر ، شما و … پخش شد .


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !