یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

ضرورت تقویت زیرساخت های مخابراتی برای پوشش شبکه شاد در نقاط روستایی

مدیر آموزش و پرورش بخش بردخون بر ضرورت تقویت زیرساخت های مخابراتی برای پوشش شبکه شاد و گسترش اینترنت در نقاط روستایی تاکید کرد.

آخرین اخبار
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

ظهیر محمودی مدیر آموزش و پرورش بخش بردخون صبح امروز در گفتگو با خبرنگار رخداد جنوب، بر ضرورت تقویت زیرساخت های مخابراتی برای پوشش شبکه شاد و گسترش اینترنت در نقاط روستایی بخش بردخون تاکید کرد.

وی گفت: پوشش شبکه شاد و ارائه خدمات به ۸۵ درصد از دانش آموزان ارائه می شود و امیدواریم میزان خدمات و دسترسی خانواده ها به این شبکه افزایش پیدا کند که به این منظور لازم است تلاش و کوشش بیشتری از طرف دستگاههای ذیربط انجام شود.

محمودی افزود: ۹۹ درصد معلمان و کادر آموزشی بخش بردخون در شبکه شاد حضور دارند و به رفع مشکلات درسی و دانش آموزان می‌پردازند.

مدیر آموزش و پرورش بخش بردخون تصریح کرد: شمار روستاهای فاقد اینترنت و شبکه ارتباطی به مسوولان امر ارایه شده و انتظار می رود تا دسترسی دانش آموزان محروم از بسترهای ارتباطی تسهیل شود.

وی در پایان با تقدیر از خیرین بخش بردخون جهت تهیه گوشی به دانش آموزان نیازمند خاطرنشان کرد: اولیا باید با آموزش و پرورش همکاری کنند و بر دانش‌آموزان در این کار نظارت داشته باشند تا از نظر آموزشی مشکلی ایجاد نشود.

/ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !