یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

جوجه را آخر پاییز می شمارند

شاعر انقلابی استان بوشهر گفت: نمره انقلابی بودن یا نبودن بهارستان نشینان را امت می‌دهند؛ آن هم نه الان که هنوز جای نشستن‌تان را هم یاد نگرفته‌اید. آخر پاییز جوجه‌های بهارستان را باید شمرد و آن روز است که معلوم می‌شود چند مرده حلاج بوده‌اید.

آخرین اخبار
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مصعب یحیایی شاعر انقلابی استان بوشهر در گفت و گو با سپاس با اشاره به مجلس یازدهم، اظهار کرد: نقدی اگر داریم به همین سبُک‌سری‌هاست. کجای مرام‌نامه‌ی انقلاب نوشته شده که هم‌نشینی قالیباف با حاج‌قاسم، ضمانت عملکرد خوب مجلس اصول‌گراست که این‌طور زبان باز کرده‌اید به تملّق و چاپلوسی؟! بگذارید دو روز از مجلس‌ نوپای‌تان بگذرد و بعد حاشیه بشوید برای بهارستانی که هزار و یک امید بسته‌ایم به کار و کردارش.

این شاعر انقلابی گفت: آن از استوری گذاشتن و اینستا چک کردن‌های روز افتتاحیه؛ و این هم از مجیزگویی برای رئیس مجلس. جماعت؛ والله من و ما هم گریسته‌ایم با حال و هوای حاج‌قاسم و حاج‌باقر در سوگ احمد کاظمی، و باور کنید هنوز هم جگرمان می‌سوزد با دیدن هق‌هق حاجی توی بغل قالیباف. و شک نداریم به قول شاعری که فرمود: غمت مباد که دنیا ز هم جدا نکند- رفیق‌های در آغوشِ هم گریسته را…

یحیایی افزود: رفاقت قالیباف با حاج قاسم قطعاً سعادتی‌ست برایش و حداقل فردا روز امیدی دارد به شفیعی که دستش را خواهد گرفت در آن دیار؛ لکن این همنشینی نه عصمت می‌دهد به اعمال قالیباف در مجلس؛ و نه ریاستش شما را از کار کارشناسی و دقت بی‌نیاز می‌کند.

وی عنوان کرد: اگر بناست به خاطر هم‌نشینی، مدیحه‌سرای این و آن باشیم که چه کسی بهتر از بنی‌صدر که پشت سر امام از پله‌های پرواز فرانسه پایین آمد؟! و اصلاً این‌طور اگر باشد، به قول حضرات مگر میرفتنه‌ی هشتاد و هشت، نخست‌وزیر محبوب امام نبود؟ و یا آن شیخِ مغلوبِ آرای باطله، آیا مدعی نبود که از امام نامه دارد.

این شاعر انقلابی استان بوشهر تصریح کرد: قرار نیست از همین اولِ کار جوگیر شوید که از شما مجلس مشاعره نخواسته‌ایم. بنشینید چهارتا قانون درست و درمان تصویب کنید و بلبشوی مملکت را سامان بدهید؛ و الا برای شعر و شاعری که شاعره‌ی دوران، #اندیشه_فولادوند هم هست و ‘بع بع تاریخی بشر در برابر سرمایه‌داری’ را سروده است.

یحیایی خاطرنشان کرد: دست‌مریزاد؛ هیچ نشده زبانِ بی‌بی‌سی و آن دخترک مو وزوزی را دراز کرده‌اید برای‌ اراجیف گفتن و تاختن به نظام! کاش حداقل هزینه‌ی حماقت‌های‌تان را خودتان بدهید. نمی‌فهمید که پای‌تان را چپ بگذارید، دشمن به امام و رهبر و انقلاب ربطش می‌دهد.

وی ادامه داد: یا حواس‌تان را جمع کنید و سوتی ندهید؛ و یا این‌همه چپ و راست، اسم ولایت‌فقیه را نیاورید و لااقل خودتان را به انقلاب متصل نکنید.

این شاعر انقلابی اذعان کرد: من یکی که صد برابر کج‌روی اصلاحات، به همین مدعی‌های انقلابی حساس خواهم بود؛ آبرویی که مدعیان از حق برده‌اند، هزار بار بیش‌تر از رقیب بوده است.

یحیایی گفت: نمره انقلابی بودن یا نبودن بهارستان نشینان را امت می‌دهند؛ آن هم نه الان که هنوز جای نشستن‌تان را هم یاد نگرفته‌اید. آخر پاییز جوجه‌های بهارستان را باید شمرد و آن روز است که معلوم می‌شود چند مرده حلاج بوده‌اید.

وی افزود: رأی داده‌ایم که از کار مردم گرهی باز کنید؛ و الا باور کنید که نه عاشق چشم و ابروی شما هستیم و نه تعهدی داده‌ایم که شریک خطای‌تان باشیم.

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !