یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

قیمت ۱۴۰ هزار تومانی گیلاس در بازار نوشهر

شاهپور صالحی از قیمت 140 هزار تومانی هر کیلو گیلاس در بازار روز این شهرستان خبر داد و گفت: شهرستان نوشهر دارای میدان میوه‌وتره‌بار چهارفصل با نزدیک به 80 حجره دار و 70 دستفروش است که نیاز بازار میوه این شهرستان را تامین می‌کند.

آخرین اخبار
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

شاهپور صالحی یکی از فعالین صنفی بازار میوه و تره‌بار نوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ در خصوص آخرین قیمت‌های بازار میوه در این شهرستان می‌گوید: شهرستان نوشهر دارای میدان میوه‌وتره‌بار چهارفصل با نزدیک به ۸۰ حجره دار و ۷۰ دستفروش است که نیاز بازار میوه این شهرستان را تامین می‌کند.

وی افزود: در تمامی فصول سال، مشکلی در تامین میوه مورد نیاز بازار نداریم.

این فعال صنفی بازار میوه و تره‌بار در شهرستان نوشهر درباره تازه‌ترین قیمت انواع میوه در این شهرستان، خاطرنشان کرد: هر کیلو هندوانه در بازار امروز ۳ الی ۳ هزار و ۵۰۰ تومان، پرتقال ۱۲ هزار تومان، طالبی ۵ هزار تومان و موز کیلویی ۲۲ هزار تومان است.

صالحی در خصوص قیمت میوه‌های مرسوم به نوبرانه گفت: هر کیلو زردآلو در بازار روز نوشهر ۳۰ هزار تومان، ازگیل  ۲۰ الی ۲۵ هزار تومان و توت فرنگی ۲۰ الی ۲۵ هزار تومان است.

وی تصریح کرد: قیمت هر کیلو گیلاس درجه یک مشهدی در بازار روز نوشهر ۱۴۰ هزار تومان و هر کیلو آلبالو ۶۵ هزار تومان است.

این فعال صنفی بازار میوه و تره‌بار در شهرستان نوشهر اعلام کرد: هر کیلو خیار ۶ هزار تومان، گوجه ۴ هزار تومان  و هر کیلو سیب ۵ الی ۱۰ هزار تومان است.

انتهای پیام/


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !