یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

در جلسه سران اصلاح طلبان در مورد شیوه برخورد با مجلس یازدهم چه گذشت؟!

طبق خبرهای رسیده، در نشست تعدادی از عناصر اصلي اصلاح‌طلبان که با حضور سیدمحمدخاتمی، عارف، حجاریان، ابطحی، علی مطهری و.. برگزار گردید درباره چگونگی مواجهه با مجلس یازدهم بحث شد.

آخرین اخبار
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

راهبرد اصلاح طلبان انتقام گیری از شکست در انتخابات با تصویرسازی نامناسب از مجلس یازدهم و بزرگ کردن اشتباهات نمایندگان!

طبق خبرهای رسیده، در نشست تعدادی از عناصر اصلی اصلاح‌طلبان که با حضور سیدمحمدخاتمی، عارف، حجاریان، ابطحی، علی مطهری و.. برگزار گردید درباره چگونگی مواجهه با مجلس یازدهم بحث شد. گوشه ای از صحبت های رد و بدل شده بدین شرح است:

۱۷۰ نفر از نمایندگان برای اولین بار وارد مجلس می‌شوند و تجربه و پختگی لازم را ندارند و بعضی‌ها تازه واردها هم شعارهای تندی می‌دهند، بنابراین باید این مجلس را در رسانه های خودمان انقلابی تندرو و جنگ طلب بنامیم و بگوییم این مجلس به دنبال مطالبات مردم نیست!

این نمایندگانی که ما می بینیم تندخود هستند و تندرو و از مسائل کشور آگاهی کافی ندارند و نمی توانند مسائل را حل کنند لذا باید مجلس را به صورت علیل و ناتوان را به افکارعمومی ارائه کنیم و بگوییم این مجلس، مجلسی است که با نظارت استصوابی شکل گرفته و به همین دلیل ناکارآمد است، این مجلس عصاره تندروی است!

باید به مردم این گونه القا شود که قالیباف دستور کار مجلس را مسائل سیاسی قرار می دهد و سیاسی برخورد می‌کند و به دنبال تقابل با دولت است تا دولت را ناتوان کند. قطعا این مجلس و نمایندگان آن اشتباه می کنند و ما باید اشتباهات مجلس را برجسته سازی کنیم.

باید به مردم گفته شود که این مجلس انتقام است، انتقام از دولت و انتقام از روحانی! مجلس مردم نیست. بنابراین یک منازعه سیاسی شکل می گیرد. اگر بتوانیم فشار مطالبات و انتقادات را بر نمایندگان و مجلس سنگین کنیم این مجلس ناکارآمد می شود.

باید بر آراء پایین نمایندگان تاکید کنیم و این قضیه را برجسته کنیم که این ها نماینده همه مردم نیستند بلکه اقلیت هستند که با رانت شورای نگهبان وارد مجلس شدند!


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !