دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

فشار رسانه ای، بزرگ ترین ابزار قدرت آمریکا

آخرین اخبار
۰۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۴۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

نمی‌خواهم همه چیز را به یک موضوع ربط بدهم. اما مهم ترین ابزار موثر آمریکا بر ایران همین فشار رسانه ای است. آنها اگر بخواهند حمله کنند رسانه پیش قراول آن حمله است، اگر شکست بخورند رسانه پوشاننده شکست و توجیه گر وارد می‌شود در عین الاسد دیدید یک نفر سرش درد آمد و بعدا این جمع به بالای صدوبیست هم رسید؛ اما از شدت تاثیر حمله نزد افکار عمومی کاست هرچند بعدها درز کرد ۱۳۶نفر کشته داده اند.

در پی شکست ها و ناکامی های آمریکا و غرب در مقابله با ایران خصوصا اعزام نفت کشها با پرچم ایران به حیات خلوتشان، سپاه رسانه ای باید این موفقیت را کم اثر، بی اثر و نهایتا شکست جلوه دهد و این از وظایف سپاه رسانه ای آمریکا است و عواملی هم در داخل دارد که همراه آنها عمل می کند. یکی از ترفندهای دیگر آنها شکست ناپذیر جلوه دادن خودشان و شکست خورده جلوه دادن دیگران است.

پس ما باید این ترفندهای پیچیده و مستمر را درک کنیم البته توجه زمانی و موقعیت شناسی ما نیز مهم است. ما دشمنی داریم که شیطان بزرگ است و متاسفانه همه ابزارهای موجه و غیر موجه را نیز در اختیار دارد و در استفاده از هر ابزار و شیوه ای نیز تردید به خود راه نمی دهد. لازم هم نیست از زبان و هیکل دشمن وارد شود بر عکس می‌شود دوست دلسوز و خیرخواه تا راحت تر حرفش را بزند و تاثیر بگذارد و تردید ایجاد کند. پس باید همواره منتظر تردید افکنی آن ها باشید، یمن، سوریه، لبنان، عراق، ونزوئلا، حزب الله، حشد الشعبی، سپاه، ارتش وجنگ تحمیلی و سایر موارد که پتانسیل های موثر و قدرتمند جمهوری اسلامی ایران هستند. باید مرتب القا شود که دلایل مشکلات و شکست ایران همین ها هستند. ما وظیفه داریم با تدبیر رسانه را در اختیار بگیریم و غیر هیجانی و کاملا منطقی و فکورانه پاسخ دهیم و متقابلا حمله کنیم.

رضی دربندی

 

انتهای پیام//


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !