دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

۱۰ درصد دانش‌آموزان دیری در کلاس‌های رفع اشکال حاضر شدند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر گفت:۱۰ درصد از دانش آموزان شهرستان دیر همزمان با بازگشایی مدارس از ۲۷ اردیبهشت در کلاس درس حاضر شدند.

آخرین اخبار
۰۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

احمد عبدالله زاده صبح امروز در گفتگو با خبرنگار رخداد جنوب، اظهار داشت: با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر بازگشایی مدارس از ۲۷ اردیبهشت، ۱۰ درصد دانش آموزان شهرستان دیر در کلاس های رفع اشکال در این مدت حاضر شدند.

وی افزود: این طرح فرصتی است تا دانش آموزانی که به فضای مجازی و آموزشی دسترسی ندارند، بتوانند اشکالات درسی خود را با معلمان خود در میان بگذارند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر با بیان اینکه پروتکلهای بهداشتی در تمامی مدارس سطح شهرستان اجرا می شود، تصریح کرد: مدیران و معلمان بر رعایت و اجرای این دستورالعملها نظارت کامل را دارند.

عبدالله زاده با اشاره به اینکه تمامی مدارس سطح شهرستان به طور روزانه گند زدایی می‌شوند افزود: دانش آموزان با رعایت فاصله گذاری در روزهای متفاوتی به مدرسه بروند تا از تجمع جمعیت پیشگیری شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برنامه شاد از برنامه های موفقی می باشد که توانسته است ، درصد بالایی از دانش آموزان را پوشش دهد./ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !