دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

شهروندان از نگهداری وجوهات نقد وطلاجات در منازل پرهیز کنند

رییس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: شهروندان از نگهداری وجوهات نقد وطلاجات در منازل خود پرهیز کنند.

آخرین اخبار
۰۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ جوشن سهرابی رییس پلیس آگاهی استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار سپاس به شهروندان استان بوشهرتوصیه کرد، با رعایت نکاتی ساده از سرقت منزل پیشگیری کنند.

وی گفت: شهروندان از نگهداری وجوهات نقد وطلاجات در منازل خود پرهیز کنند.

سهرابی افزود: در زمان حضور آشنایان دور و نزدیک در منزل، مواظب اموال خود از جمله طلاجات، ساعت، وجه نقد و سایر اموال گران بهای خود باشند.

رییس پلیس آگاهی استان بوشهر تصریح کرد: شهروندان برابر پروتکل های بهداشتی از انجام سفرهای غیر ضرور اجتناب کنند.

وی افزود: در صورتی که شهروندان بخواهند به مسافرت بروند، باید نسبت به ایمن سازی منازل خود قبل از ترک خانه‌هایشان اقدامات لازم را انجام دهند.

سهرابی گفت: همکاران ما نیز همانند سال‌های گذشته نسبت به انجام ماموریت‌های خود هوشیار می باشند و گشت های محله محور پلیس در اماکن و خیابان‌ها به صورت مرتب برقرار خواهد بود.

وی ضمن توصیه به طلا فروشان مبنی بر عدم خرید طلا بدون فاکتور، افزود: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه مشکل و مورد، موضوع را به سامانه ۱۱۰ پلیس گزارش دهند.

انتهای پیام


لیست نظرات

[ قفل ضد دیلم و حفاظ ضد دیلم ] [ در تاریخ : ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ ]

سارقین که روح نیستند از وسط دیوار عبور کنند، به هر حال از در، پنجره، بالکن یا پاسیو وارد میشن، پس برای اینهمه سکه، طلا، ارز و دیگر موارد ارزشمندی که در منزل نگه میدارید، قبل از هر چیزی یک قفل ضد دیلم روی در نصب کنید که سارقینی که به سادگی انواع قفلهای درو باز یا تخریب میکنن، بدون هیچ اما و اگری نتونن وقتی منزل نیستید و از اون هم مهمتر، وقتی تنها یا با خانواده در منزل هستید وارد شوند و همچنین حفاظ ضد دیلم هم مقابل بالکن، پاسیو، نورگیر و پنجره ها نصب کنید که هیچ راهی بجز تخریبش با فرز وجود نداشته باشه و در آخر در صورتیکه بخواید دیگه خیالتون از مورد آزار و اذیت قرار گرفتن از طرف سارقین خشن که تحت عناوینی از جمله مامور پلیس، آب، برق، گاز، پیک، سرایدار، همسایه یا حتی افراد آشنا، خود شما درو براشون باز میکنید هم راحت بشه، حتما یک گاوصندوق ضد دیلم داشته باشید و سکه، طلا، ارز و دیگر موارد ارزشمندی که در منزل نگه میدارید را داخل اون قرار بدید که نه تنها نتونن در محل با دیلم بازش کنند بلکه قابل اتصال به زمین و دیوار هم باشه که نتونن از محل خارجش کنند و از همه مهمترررررررر اینکه مجهز به قفل ضد زورگیری باشه که نه تنها امکان باز کردن یا تخریب قفل را نداشته باشند بلکه حتی اگر خواستن خودتون را مجبور کنند قفل را براشون باز کنید، شما را از تهدید شدن، کتک خوردن و حتی قتل نجات بده.