چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

 هیچ چیزی نمی تواند موجب از یاد رفتن روز قدس شود روز قدس روز سربلندی امتهای اسلامی در کل جهان می باشد

مسؤل دفتر نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق (ع)استان بوشهر ، هیچ چیزی نمی تواند موجب از یاد رفتن روز قدس شود روز قدس نیز روز سربلندی امتهای اسلامی در کل جهان می باشد

آخرین اخبار
۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت الاسلام عبدالکریم اعلمی نڗاد ، ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، اظهار داشت:روز جهانی قدس که توسط امام سید روح الله خمینی (ره) ، رهبر کبیر انقلاب اسلامی همزمان با پیروزی انفلاب شکوهمند اسلامی ان را به عنوان سنتی دیرینه در تمام جهان اسلام بنیان گذاشت شاهد دگرگونی و تحلیل های متفاوتی در این برهه از زمان خواهیم بود.

عبدالکریم اعلمی نڗاد ادامه داد:انچه را که به طور جدی باید گفت این هست که قدس و فلسطین همواره به عنوان قطب نمایی است که حق و باطل را از همدیگر جدا می سازد و همه مردم جهان باید به این بصیرت برسند که هر کس به قدس شریف نیز نزدیک شود و قطب نمایش را به سوی قدس تنظیم کند به حق نزدیک می شود .

اعلمی نڗاد با اشاره به اهمیت روز قدس خاطر نشان کرد :روز جهانی قدس نقش بسیار مهمی نیز در گشوده شدن دروازه های گفتگو بین احاد ملت عرب و اسلامی در رابطه با مسئله مهم قدس نیز دارد .

وی افزود : با توجه به شرایط خاص کرونایی با استفاده ازفضای مجازی می توان قدرت جریان فکری خود را در فضای مجازی که به طبع از فضای حقیقی بالاتر هست به تمام مردم جهان صدای مظلومیت مردم فلسطین را رسانید .

مسؤل دفتر نمایندگی ولی فقیه درتیپ پیاده تصریح کرد: این رژیم غاصب صهیونیستی که به یاری یزیدیان زمان یعنی امریکا و مرتجعین عرب به دنبال تصرف کامل فلسطین هستند و دست به جنایات مختلف می زنند در اخر این مردم مظلوم و قهرمان فلسطین هست که به یاری و لطف خداوند پیروز خواهند شد .

وی بیان داشت: صهیونیست غاصب باید این را بداند که حکومت اسلامی ایران همیشه از حقوق بلا منازعه ملت فلسطین حمایت می کند و اسرائیل به عنوان یک غده سرطانی در جهان اسلام را محکوم می کند .


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !