چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

نماز عید سعید فطر در چه شهرهایی برگزار می‌شود؟

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان بوشهر گفت: نماز عید سعید فطر با توجه به نظر امام جمعه هر شهر با لحاظ کردن شرایط موجود به صورت غیرمتمرکز برگزار می‌شود.

آخرین اخبار
۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

حجت الاسلام یعقوب بهمیاری مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، بیان کرد: با توجه به رشد صعودی مبتلایان به ویروس کرونا در روز‌های اخیر، و نظر ستاد مبارزه با کرونای استان و تایید نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، شرایطی برای برگزاری نماز عید سعید فطر به منظور حفظ سلامتی مردم در نظر گرفته شده است.

او افزود: بر این اساس، نماز عید سعید فطر در شهرهای استان با توجه به نظر امام جمعه آن شهر و با لحاظ کردن امکانات و نیروهای لازم برای نظارت بر نحوه برگزاری این آیین معنوی اقامه خواهد شد.

مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان بوشهر ادامه داد: همچنین طبق مصوبه جلسه‌ای که به این منظور برگزار شد، نماز عید فطر را در مساجد شهر‌های سفید که مجاز به برگزاری نمازجمعه هستند، در صورت مدیریت و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، به طور غیر متمرکز و با اجازه امام جمعه شهر می‌توان اقامه کرد.

بهمیاری عنوان کرد: مناسب است نماز عید فطر در شهر‌های استان که وضعیت قرمز دارند، برگزار نشود.

انتهای پیام/ک


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !