چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

نمازگزاران جمعه برخی شهرهای استان بوشهر فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سردادند

همزمان با روز جهانی قدس نمازگزاران جمعه شهرهای خورموج، دیر، بردخون، کاکی، آبدان و اهرم با فریادهای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا نفرت و انزجار خود را از صهیونیست‌های غاصب اعلام کردند.

آخرین اخبار
۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۲۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

همزمان با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان،آیین عبادی سیاسی، نماز جمعه در برخی شهرهای استان بوشهر که وضعیت سفید در برابر ویروس کرونا دارند با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

بر اساس گزارش خبرنگاران تسنیم نماز جمعه امروز در شهرهای دیر، خورموج، بردخون، کاکی، اهرم و خورموج با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی با حضور روزه‌داران مردم این شهرها اقامه شد.

نمازگزاران جمعه در این آیین‌ها با شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل نفرت و انزجار خود را از صهیونیست‌های غاصب اعلام و خواستاری رهایی قدس شریف از چنگال دژخیمان و اشغال‌گران قدس شدند.

ائمه جمعه این شهرها هم با محکوم کردن جنایات استکبار جهانی و رژیم کودک‌کش اسرائیل غاصب اظهار داشتند: روز جهانی قدس همیشه پایدار و زنده است و تا نابودی رژیم صهیونیستی مبارزه مسلمانان با اشغال‌گران ادامه دارد.

آنان آزادی قدس شریف و رهایی ملت مظلوم فلسطین از چنگال جنایتکاران را یک ضرورت دانستند و تاکید کردند: نابودی این رژیم جعلی بسیار نزدیک است و بر اساس وعده الهی نابودی رژیم اشغال‌گر قدس امری مسلم است.

انتهای پیام/ تسنیم


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !