پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

روز جهانی قدس نماد استقامت و ایستادگی ازادگی خواهان امت اسلامی و جهان می باشد

فرمانده تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر ، روز جهانی قدس نماد استقامت ایستادگی ازادگی خواهان امت اسلامی و جهان می باشد

آخرین اخبار
۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

سرهنگ یدالله کشاورز ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس اظهار داشت: از دیدگاه امام خمینی (ره)، قدس قلب فلسطین و مرکز مبارزه جهانی بین حق و باطل است قدس خلاصه کننده فلسطین و جهان اسلام است .

یدالله کشاورز ادامه داد :امروز بسیاری از نامسلمانان که قدس را به بهای ناچیزی فروخته اند و ان را به حساب نمی اورند، شاید حتی چیزی و کلمه ای از تاریخ و تمدن ساکنان ان سرزمین نمیدانند و از طرفی دیگر خودشان را به نادانی زده اند و نمی دانند چه جایگاهی نزد ملت فلسطین و میلیون ها انسان عرب و مسلمان خواهد داشت .

کشاورز با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس خاطر نشان کرد: بزرگداشت روز جهانی قدس نیز همه ساله به منزله ضربه ای مهلک و تاریخی به دشمن صهیونیستی است و اصولا ، اصل مبارزه ما با دشمن صهیونیستی جنگ باورها و اگاهی امتهای اسلامی جهان میباشد .

وی افزود:با توجه به همزمانی روز قدس با بیماری کرونا و برگزار نشدن این راهپیمایی ، این امر باعث فراموشی این روز بزرگ نخواهد شد زیرا قدس شریف و فلسطین یک دغدغه فرا ملی در بین امتهای اسلامی جهان می باشد و قدس نماد استقامت و ایستادگی ازادی خواهان امتهای اسلامی می باشد .

فرمانده تیپ پیاده امام صادق (ع)تصریح کرد : این روز قدس روز یاری رساندن به برادران دینی و افراد ستمدیده می باشد همانطور که حضرت محمد (ص)) فرمودند :کسی که شب را به روز برساند و به امور مسلمانان رسیدگی نکند از مسلمانان نیست. همه ما برادران دینی و مومن نسبت به همدیگر مسؤلیت و و وظیفه و تعهد داریم که به همدیگر یاری برسانیم .

وی بیان داشت: ملت مظلوم فلسطین با ان همه تاریخ و تمدن چندین ساله که اکنون اسیر متجاوزان اشغالگر صهیونیستی هستند امروز فریاد دادخواهی مظلومیت فلسطین را می شنویم و امرو حمایت از ملت فلسطین یکی از شاخصه های پایبندی به حقوق بشر و توجه به اصل انسانی هست و هر چه زودتر زمینه ازادی قدس شریف و مظلومان فلسطین را فراهم بسازیم .

/ انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !