سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسب روز قدس

آخرین اخبار
۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۴
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

بسم الله الرحمن الرحیم

 

«و نرید ان من علی الذین الستضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین»
بی شک یکی از مهم ترین شعارهای انقلاب اسلامی و یکی از مهم ترین اهداف شکل گیری حرکت های خودجوش مردمی بر ضد رژیم شاهنشاهی،حمایت از مظلومان در اقصی نقاط عالم بوده است.

مردم ایران اسلامی ثابت کرده اند که مبارزه با ظلم و یاری مظلوم در تار و پود وجود آنان نهفته است. بی شک، آزادسازی قدس و نابودی رژیم خونخوار صهیونیستی آرمان دیرینه مردم این دیار است.آرمانی از جنس لاله های سرخ تقدیم شده در سال های متمادی انقلاب اسلامی، آرمانی از جنس غیرت غیورمردانی همچون شهید نادر مهدوی و آرمانی از جنس ارادت ارادتمندان به سرور آزادگان عالم،حسین ابن علی(ع).

امروزه شاهد بیداری روزافزون جهانیان و قطع امید از رویاهای پوچ ساخته ی دست استکبار هستیم؛ رویای عدالت برخواسته از غرب، رویای دست گیری از مظلوم،رویای حمایت از کودکان و زنان آواره سوری،یمنی و فلسطینی توسط سازمان های جهانی و رویای کمک به ترقی زیست بشر توسط غرب.
ما در زمانه ای زیست میکنیم که سفاهت برخواسته از جهل و عصیان مشرکین در حال آتش زدن به خرمن آرمان های متعالی بشری است و هیزم آور این آتش،سران زرسالار صهیونیسم هستند.

به فضل الهی جبهه مقاومت با اقتدار حیدری فتح خیبری دیگر را رقم زده و غده سرطانی اسراییل را از صفحه زمانه محو خواهد کرد؛آنگاه است که خون بهای شهیدان جبهه مقاومت همچون شهیدان سرافراز،شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهندس المهدی پرداخت خواهد شد و چه دیدنی است نماز جماعتی که با اجتماع و همبستگی جامعه ایمانی در قدس برگزار شود؛ و آن نماز باذن الله نزدیک است.
و من النصر من عند الله العزیزالحکیم

#القدسدربالشهدا
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
۲/۳/۱۳۹۹


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !