پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

آمار مبتلایان به کرونا در استان بوشهر

پراکندگی و آمار کلی مبتلایان به کرونا در استان بوشهر تا ساعت ۱۲ جمعه ۲ خرداد ۹۹

آخرین اخبار
۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

پراکندگی و آمار جدید مبتلایان به کرونا در استان بوشهر تا ساعت ۱۲ جمعه ۲ خرداد ۹۹ را در اینفوگرافی زیر ببینید.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: ۱۷ نفر به فهرست مبتلایان ویروس کرونا در بوشهر افزوده شد بنابراین تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان تا روز جمعه دوم خرداد‌ ۶۸۴ نفر شامل ۴۰۶ مرد و ۲۷۸ زن است.

سعید کشمیری افزود: از ۱۷ مورد مثبت جدید، ۱۵ مورد در بوشهر، یک مورد در دشتی و یک مورد در دیلم شناسایی‌شده‌اند.

او ادامه داد: ۱۵ بیمار جدید شهرستان بوشهر، ۱۲ آقا و ۳ خانم هستند که در مرکز بیماریابی شهرستان به صورت سرپایی شناسایی‌شده‌اند و دو نفر از آن‌ها در بیمارستان شیراز بستری هستند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بیان کرد: شرکت در یک مراسم ختم باعث افزایش آمار مبتلایان در شهر عالیشهر شده است.

کشمیری گفت: بیمار جدید شهرستان دیلم یک دختربچه ۹ ساله است که در تماس با مورد مثبت بوده و در مراقبت خانگی به‌سر می‌برد.

او با اشاره به تغییر آمار کلی استان بوشهر نسبت به روز گذشته عنوان کرد: یک نفر از موارد مثبت روز گذشته شهرستان تنگستان آقایی بود که پیش از این آزمایش کرونای او مثبت اعلام شده بود و دیروز دوباره آزمایش داده که باز هم مثبت شده بود، بنابراین یک نفر از فهرست تنگستان کم می‌شود.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر افزود: از مجموع بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان (۶۸۴ نفر) تاکنون ۳۲۶ نفر بهبودیافته‌اند و ۳۳۱ نفر نیز در منزل تحت مراقبت هستند.

کشمیری بیان کرد: از ۱۴ بیمار بستری در بیمارستان هم، ۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.

او با اشاره به تعطیلات عید سعید فطر گفت: از بازاریان و اصناف دیلم، گناوه، بوشهر، دلوار، برازجان، اهرم، خورموج، دیر، کنگان، عسلویه و جم درخواست داریم به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری از امروز (جمعه ۲ خرداد) تا پایان تعطیلات عید فطر مغازه‌ها را تعطیل کنند.

انتهای پیام/ک


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !