شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

حمله به شبکه ام‌بی‌سی در عراق+ عکس

شبکه های اجتماعی
۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به نقل از مشرق، کانال تلگرامی توییتر عراق نوشت: در حال حاضر کاربران فضای مجازی عراق هشتگ #ام_بی_سی_قناه_الارهاب_السعودی ( ام بی سی شبکه تروریستی عربستان ) را در شبکه اجتماعی عراق ترند کرده‌اند.

چند روز گذشته شبکه mbc وابسته به کشور عربستان به شهید ابو مهدی مهندس، پدر حشد شعبی، توهین کرد و او را «تروریستی» توصیف  کرده  که در انفجار سفارت عراق در بیروت دست داشته است. این اتهام با واکنش شدید گروه های الحشد الشعبی و برخی از نخبگان سیاسی و غیر سیاسی روبه رو شد. همچنین برخی از مردم عراق امروز با حضور در مقابل این دفتر اعتراض خود را اعلام کردند ؛ در نهایت برخی از معترضان وارد دفتر این شبکه در بغداد شدند.

چند روز گذشته شبکه mbc وابسته به کشور عربستان به شهید  ابو مهدی مهندس، پدر حشد شعبی، توهین کرد و او را «تروریستی» توصیف  کرده  که در انفجار سفارت عراق در بیروت دست داشته است. این اتهام با واکنش شدید گروه های الحشد الشعبی و برخی از نخبگان سیاسی و غیر سیاسی روبه رو شد . همچنین برخی از مردم عراق امروز با حضور در مقابل این دفتر اعتراض خود را اعلام کردند .در نهایت برخی از معترضان وارد دفتر این شبکه در بغداد شدند.
منبع خبر : مشرق نیوز


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !