چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر به مناسبت روز جهانی قدس

آخرین اخبار
۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.

این بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

روز جهانی قدس به عنوان محور وحدت جهان اسلام یادگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) است که با دوراندیشی و نگاه الهی خود مقابله با غده سرطانی رژیم غاصب صهیونیستم را به عنوان مسئله اصلی جهان اسلام معرفی فرمودند و به برکت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، روز جهانی قدس هیچگاه اولویت خود را از دست نداده است است.

این روزها که شهادت مظلومانه شهید قدس سردار عزیز حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شریفش راهگشای مسیر های منتهی به افول استکبار جهانی است و شهدای رمضان ناوچه کنارک را تشییع می کنیم، روز جهانی قدس رنگ و بوی دیگری گرفته است.

گرچه امسال راهپیمایی در سطح استان و کشور برگزار نمی گردد و همه گوش جان به مقتدای عظیم الشأن خواهیم سپرد اما اهمیت این روز بیش از همیشه تاریخ است. لذا ضمن تشکر و قدردانی از حضور فعال و مبتکرانه جوانان عزیز و مردم ولایتمدار در فضای مجازی جهت پرداختن به چرایی و چگونگی اعلام روز قدس و اهمیت آن و پاسخ به شبهات پیرامون آن اعلام می داریم همچون همیشه لبیک گویان به ندای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و همچنین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در کنار مردم مظلوم فلسطین و آزادی خواهان جهان هستیم.

در پایان یاد و خاطره شهدای گرانقدر اسلام، انقلاب و امام شهدا را گرامی می داریم و از خداوند متعال صحت سلامت و طول عمر و مصاحبت حضرت بقیه الله الاعظم را برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از خداوند متعال مسئلت داریم.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !