پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

بیانیه بسیج ورزشکاران استان بوشهر به مناسبت روز «قدس»

آخرین اخبار
۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

بسم الله الرحمن الرحیم
روز قدس، روز اسلام است.امام خمینی(ره)
فلسطین یک سرزمین اسلامی است که رنج یک قرن اشغال توسط کفار را بر شانه می کشد و فریاد “یا للمسلمین” ملت فلسطین به رساترین وجه بلند است و لبیک گویان این فریاد چشم در راهند.
روز قدس، لبیکی بلند به این نصرت طلبی ملت فلسطین است،روز قدس، یادآور تکلیفی برای ملل مسلمان نسبت به فلسطین است .
بیش از نیم قرن است که تجاوز و اشغالگری رژیم اسرائیل به شکلی سازمان یافته و در مقابل سکوت نهادهای بین‌المللی انجام می‌شود. اسرائیل نماد یک رژیم جعلی است که بر بستر انواع تجاوزات و بد اخلاقی‌ها و قانون شکنی‌ها شکل گرفته است.در هنگامه ی که جهانیان در مبارزه با ویروس کرونا هستند ، اسرائیل غاضب در چنین شرایطی در سودای از پیش ناکام اشغالگری کرانه باختری رود اردن می باشد
معامله قرن و طرح الحاق کرانه باختری و تغییر پایتخت اشغالگران به قدس شریف اگرچه اوج وقاحت و نیت واقعی صهیونیست‌ها برای حذف موجودیت فلسطین و هویت زدایی از این سرزمین را آشکار کرده است اما به هیچ رو موضع جدیدی نیست و از ابتدای اشغالگری هدف بوده است.
ما ورزشکاران استان بوشهر ضمن سپاسگذاری از امّت اسلامی در بزرگداشت روز جهانی قدس همگام با ملّت شریف همیشه در صحنه و همه مسلمین جهان، همانند فرمانده دلها و پیشرو مبارزه با تروریسم شهید حاج قاسم سلیمانی با همه توان آمادگی خود را برای حضور شهادت طلبانه در همه میادین جهاد و نبرد با جنایتکاران صهیونیست اعلام می داریم. (إِن شاءَ الله)
بسیج ورزشکاران استان بوشهر


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !