چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

بیانیه بسیج جامعه زنان سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در حمایت از مردم مظلوم فلسطین

آخرین اخبار
۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

باسمه تعالی

«الذین اخرجو من دیارهم بغیر حق الا یقولوا ربنا الله و لولا دفع الله الناس بعضهم ببعض لهدمت صوامع و بیع و صلوات و مساجد یذکر فیها اسم الله کثیرا و لینصرن الله من ینصره ان الله لقوی عزیز»

«همان‌ها که به ناحق از خانه و دیارشان بدون هیچ دلیلی رانده شدند، جز اینکه می‌گفتند پروردگار ما الله است و اگر خداوند، بعضی از آنها را به وسیله‌ی بعضی دیگر دفع نکند، دیرها و صومعه‌ها و معابد یهود و نصارا و مساجدی که نام خدا در آن بسیار برده می‌شود، ویران می‌گردد و خداوند، کسانی که او را یاری کنند، یاری می‌کند؛ خداوند، قوی و شکست‌ناپذیر است.» سوره حج آیه ۴۰

امروز، بار دیگر مدعیان حقوق بشر، برگی ننگین بر دفتر خاطرات خود افزودند؛ توطئه‌ی آشکار معامله‌ی قرن، نشان می‌دهد که دشمنان اسلام، هنوز از اسلام‌ستیزی و سناریوی فشار بر مسلمانان و آواره‌سازی پیروان دین مبین اسلام دست برنداشته‌اند و در سایه‌ی سکوت مرگ‌بار نهادهای حقوق بشر، از افراط‌گرایان غربی و شرقی، با جدیت پشتیبانی می‌کنند.

از یاد نبرده‌ایم و نخواهیم برد که سناریوی نسل‌کشی‌های این دد‌منشان در فلسطین، سوریه، عراق و یمن، هنوز به پایان نرسیده است و هنوز هزاران هزار زن و کودک مسلمان در سراسر جهان به دستِ دست‌نشانده‌های قدرت‌های اهریمنی جهان کشته می‌شوند  و باز از یاد نخواهیم برد که در سکوت دولت‌هایی که بر سر مسائل واهی دست به جنجال رسانه‌ای می‌زنند و کار را به سازمان ملل متحد و تحریم می‌رسانند، همان‌ها در آشکار و نهان، به حمایت از رژیم غاصب فلسطین و دولتمردان بی‌کفایت و جنایت‌پیشه‌ی عربستان و.. می‌پردازند و روند اشغالگری و تهاجم را در کمال آرامش و بدون فشار بین‌المللی ادامه می‌دهند.

۱-ما زنان مسلمان بسیجی استان بوشهر  با تأسّی از معمار کبیر انقلاب و با هدایت‌های مقام معظم رهبری، حمایت از مردم مظلوم جهان به ویژه مردم مظلوم فلسطین  را سرلوحه‌ی زندگی خود قرار داده، ضمن محکومیت شدید اقدامات دولت سفّاک اسرایئل، از دستگاه‌های دیپلماسی کشور به عنوان دستگاه دیپلماسی ام‌القرای جهان اسلام می‌خواهیم که پیشتاز دفاع همه‌جانبه از مسلمانان مظلوم جهان به ویژه مسلمانان مظلوم فلسطین باشد.

۲-همچنین از مسئولان و حقوق‌دانان بین‌المللی می‌خواهیم با طرح دعوی رژیم غاصب صهیونیستی در محاکم بین‌المللی در دفاع از حقوق پایمال شده‌ی مردم مظلوم فلسیطن به ویژه زنان و کودکان بی‌دفاع آن، اقدام نموده، رژیم صهیونیستی را مورد بازخواست قرار دهند.

۳- در اینجا اعلام می‌داریم که ای مردم مسلمان جهان! بدانید که اسلام، مرزی ندارد و همه‌ی مسلمانان، تحت لوای حضرت بقیه‌الله (عج) قرار خواهند گرفت؛ پس شایسته است با همدلی و اتحاد، دشمنان اسلام را در فتنه‌ی عربی ـ عبری، ناکام گذاشته، به خیال واهی آنها پایان دهیم. همچنین انتظار می‌رود که ملت‌های مسلمان منطقه و جهان اسلام،  نسبت به این مسئله سکوت نکرده و وظیفه دینی و انسانی خود را براساس آموزه‌های دینی به انجام برسانند و دست به دعا برمی داریم و از پای نمی‌نشینیم تا رسیدن به صلح جهانی و جامعه‌ی آرمانی مهدوی و نابودی کفار با ظهور حضرت ولی عصر(عج) ارواحنا فدا.

من الله توفیق

بسیج جامعه زنان سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !