چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ | سال جهش تولید

فلسطین همچنان مسئله اول جهان اسلام

یادداشت
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

مسئله فلسطین و اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی همچنان اولویت اول جهان اسلام و از اصول سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران است. انقلاب اسلامی از زمان پیدایش تاکنون به عنوان پیشران نهضت حمایت از ملت مظلوم فلسطین از یک طرف و از طرف دیگر در صحنه تقابل با ظلم ها و تعدی های این رژیم کودک کش نقش اصلی را ایفا کرده است. در این زمینه از زمان حضرت امام روح الله (ره) تاکنون از تمام ابزارها و امکانات خود برای محو این رژیم سفاک استفاده کرده است؛ لذا اساسا امروز نام انقلاب اسلامی ایران در هرکجای عالم، وجهه ی تقابل و نابودی این رژیم خون آشام صهیونیستی را تداعی می کند؛ اما مختصرا نگاهی کوتاه به مسئله ی فلسطین در اندیشه امام خامنه ای حفظه الله می اندازیم:
امروز مسئله فلسطین جزو مسائل درجه اول بلکه مسئله اول دنیای اسلام است.
مسئله فلسطین فقط مسئله ی یک ملت نیست، مسئله حاکمیت دیکتاتوری بین المللی و حاکمیت زور است.
امروز مسئله ی فلسطین شاخص میان پایبندی به اصول انسانی وضدیت با اصول انسانی است.
ما در جمهوری اسلامی مسئله ی فلسطین برایمان یک مسئله ی تاکتیکی نیست، یک استراتژی سیاسی هم نیست، مسئله ی عقیده، دل و مسئله ی ایمان است.

اما در ادامه در بررسی اندیشه ی امام خامنه ای در خصوص مسئله ی فلسطین، به خوبی خواهیم دانست که مبارزه و مقاومت تنها راه حل درست و نجات بخش فلسطین مظلوم و تنها نسخه ی شفا بخش جراحات وارده بر پیکر آن ملت شجاع وسرافراز است. این مقاومت بایستی قاطع ومسلحانه همراه با ایمان قرآنی به وعده الهی باشد که اینده از آن مستضعفین عالم است.
در این میان ملت ها و کشورهای مسلمان باید:

۱. به زندانی کردن این رژیم اشغالگر درون سرزمین های اشغالی بپردازند و فضای تنفس سیاسی و اقتصادی این رژیم نامشروع را بگیرند.

۲. با تمام ظرفیت خود در حمایت از ملت مظلوم فلسطین به صحنه بیایند.

۳. صادرکنندگان نفت از اهرم نفت در کشورهای اسلامی، برای فشار به حامیان استکباری این رژیم استفاده کنند.

۴. در توافقات بین المللی حمایت از ملت مظلوم فلسطین را مبنای هر توافقی قرار دهند.

۵. بسط و گسترش مکتب عاشورایی حاج قاسم سلیمانی برای نابودی این رژیم اشغالگر با استفاده از ظرفیت جبهه ی مقاومت در دستور کارشان قرار گیرد.

۶. هرگونه ارتباطی با این رژیم را قطع، امکانات لازم برای تقویت و مبارزه را به ملت مظلوم فلسطین برسانند.

۷. این روزها جبهه ی مقاومت از فضا و آسمان نیز سرزمین های اشغالی را رصد دقیق می کند. کابوس ماهواره ی نور شب های حاکمان صهیونیستی را سراسر وحشت کرده است.
۸. قدس اولین قبله معنوی مسلمانان را در پویش های اجتماعی و در فضای مجازی به عنوان پایتخت مقاومت و ایستادگی در مقابل استکبار باید مطرح کرد و دیری نخواهد پایید که تجربه ی تسخیر لانه جاسوسی آمریکا این بار در قدس توسط جوانان مومن انقلابی فلسطینی رقم خواهد خورد.

۹. ارتش بسیجی جهان اسلام امروز مصمم تر و آماده تر از همیشه تنها منتظر یک فرمان است، فرمان جهاد بزرگ برای آزادسازی سرزمین های اشغالی از یوغ حاکمان کودک کش صهیونیستی.

نتیجه؛ این رژیم به فرمایش چند سال پیش رهبر فرزانه انقلاب ۲۵سال آینده را نخواهد دید. مرتب درگیر یک جنگ همه جانبه ی فرسایشی با جهان اسلام خواهد شد، مقاومتش خواهد شکست و ان شاءالله این رژیم خون آشام به دامن بانیان استکباری آن برخواهد گشت و از جهان اسلام اخراج خواهد شد تا آن روز یک یا حسین دیگر.

 

محمد رضایی


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !